М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sanekakot
sanekakot
14.05.2021 06:55 •  Українська мова

Добрий день, діти! Сьогодні ви пишете контрольний твір-роздум (власне висловлення). 1) Прочитайте наведений текст:
Безхмарного життя не буває: завжди знайдеться людина, яка зробить тобі боляче. Хтось кине бруд прямо в очі, а хтось приховає злий намір і зробить свою чорну справу в найскладніший момент твого життя. Усі ми по-різному реагуємо на такі удари.
Як ми маємо відповідати тим, хто несправедливо завдає нам болю.
2) Викладіть ваш погляд на цю проблему: сформулюйте тезу, наведіть два переконливі аргументи, що найкраще підтвердять Вашу думку. Проілюструйте Ваші міркування посиланнями на приклади з художньої літератури чи інших видів мистецтва (зазначте автора й назву твору, укажіть проблему, порушену митцем, художній образ, через який проблему розкрито, наведіть цитату з твору тощо), історичними фактами або випадками з житття. Не переказуйте зміст художнього твору, не давайте повної характеристики образів. Сформулюйте висновки.

Діти, нагадую план власного висловлення:
1. Теза (можете сформулювати із запропонованого тексту на початку завдання)
2. Аргумент 1 + Приклад 1 (з художньої літ-ри чи видів мистецтва)
3. Аргумент 2 + Приклад 2 (з історії або випадками з життя)
4. Висновок (Отже,... На основі наведених мною аргументів та прикладів можна зробити висновок, що...)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
risimonenko
risimonenko
14.05.2021

Объяснение:

Кожна людина поділяє свій час на буденність та відпочинок. Та найкраще відпочивати з користю, адже у світі є стільки цікавого та дивовижного, що кожний може знайти собі щось по духу. Захоплення – це те, що нам подобається робити, те, що викликає у нас інтерес.

Моїм улюбленим заняттям є читання книжок. Кожен протягом життя не один раз звертається до них, звертається за знаннями, за порадою. Адже книга – це помічник, порадник, вірний друг, провідник у світ фантазій та мрій. Вона допомагає мені пізнати себе та навколишній світ, зорієнтуватися у

житті, вказує на вихід із складного становища та занурює мене у найпотаємніші куточки душі.

Щасливий той, хто дружить з нею, і немає, на мою думку, більш нещасного, ніж той, хто не любить читати. Адже читання книжки – це не просто отримання будь-якої інформації, це занурення у світ фантазій величезної кількості різноманітних і дуже талановитих авторів. А може, і не фантазій, а справжнісіньких переживань, реальних подорожей і багато чого іншого.

Зараз багато хто вважає, що краще подивитися фільм аніж провести свій вечір у компанії цікавої книги. Але це не так. Читаючи, ми не тільки уявляємо собі героїв, а

й відчуваємо по відношенню до них певні емоції. Книгу можна читати багато разів і, дивуючись, весь час знаходити щось нове. А от фільми, зняті за книгами, найчастіше дивляться один єдиний раз, приймаючи і оцінюючи роботу знімальної команди і порівнюючи з оригіналом – книгою.

Книга – джерело знань! Як багато цікавого і неймовірного можна дізнатися з книг: про любов, щастя, далекі країни. А енциклопедії та словники дадуть відповідь на будь-які, навіть найскладніші запитання.

Книга – прекрасний б проведення дозвілля. З нею кожен мій день стає цікавішим, бо я можу поринути у минуле та уявити майбутнє.

4,5(61 оценок)
Ответ:
tibefp33org
tibefp33org
14.05.2021
Які вчинки ми вважаємо героїчними? Наприклад, хтось, ризикуючи загинути самому, рятує людину, що впала у воду або опинилася у палаючому домі. Хтось захищає інших людей від нападників, ризикуючи власним життям. Мабуть, це і є головною ознакою подвигу: людина робить героїчний вчинок, незважаючи на ризик для себе. 

А ще буває так, що саме життя перетворюється на подвиг. Ми всі знаємо людей, які присвятили все своє життя служінню людям. Знаменита Мати Тереза - одна з тисяч таких людей. Наприклад, коли у минулому дослідники, щоб знайти б вилікувати хворобу, випробовували ліки на собі, вони були героями. Я так вважаю. 
4,8(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ