М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть по одно му реченню із вставними словами, що виражають: а)упевненість--б)різні почуття--в)джерело думки--г)ввічливість

👇
Ответ:
yanaela2006
yanaela2006
16.08.2020
Будь ласка,дай мені книгу-г
Можливо,але я не впевнений-б
4,8(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Utugav
Utugav
16.08.2020
Проблема куріння - одна з основних проблем людства. На сьогодні курців стає все більше і більше. Вони травлять себе з середини, а також впливають на оточення. Річ у тім, що стояти поруч з курцем та вдихати пари сигарет - не менш шкідливо, ніж палити самому.

Майбутні матері також не можуть впоратись з палінням. Паління нищить здоров'я ще ненародженої дитинки, через що в країні чимало людей потерпають від тяжких хвороб. Зараз в багатьох країнах випроводжують акції проти паління, що дозволяє зменшити кількість курців та зробити впевнений крок до здорового життя.
4,7(47 оценок)
Ответ:
yana1028
yana1028
16.08.2020

Будь-хто з нас розуміє, наскільки жахливою є доля сироти, адже поряд немає найрідніших — мами і тата. Не зміг обійти цієї теми у своїх творах і Т. Г. Шевченко.Про сирітську долю йдеться у багатьох творах Тараса Григоровича Шевченка. Він і сам рано залишився сиротою.

  Так, у вірші «На Великдень, на соломі...» протиставляється життя сироти та дітей, у яких є батьки. Тут він зображує розмову дітей, які хваляться між собою подарунками. Кожна дитинка має обновку: комусь мати курила стрічечку, комусь батько справив чобітки або свитинку. Але серед дітей були сирітка,яка  сумно гадає, чим їй похвалитись. І ось вона хвалилася: «А я в попа обідала». Більшої радості ця сирітка не знає. Сумно стає від цих слів.

  Майстерно Тарас Шевченко виливає смуток і біль, який пережив сам, і змушує це пережити читача.

      Увесь вірш пройнятий співчуттям до дівчинки. Недарма автор вживає такі ніжні та ласкаві слова: сирітка, сиріточка. На жаль, сирітська доля була важкою не тільки за часів Тараса Шевченка, а й зараз.

     Хочеться, щоб у кожної дитини були батьки та ніхто не зазнав гіркої сирітської долі.

4,5(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ