М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Тематична робота Ne4 з української мови Початковий ріsень 1. Усі слова е числівниками в рядку А один, одинак два, двійка трое, третій Г чотири, четвертак 2. Кількісними е всі числівники у рядку А сто три, перший Б декілька, дві треті В сотий, сорок Г двадцять віcім, три 3. Уcl числівники записано правильно у рядку А двохста, двомстам Б семисот, шестидесяти, В чотирмастами, чотирьомстам Г семисот, семистами 4 Заперечним е займенник А нікому Б хтозна-скільки В декотрого Гякийсь 5 Займенник вживасться замість А дієслів Б прислівників В іменників, прикметників, числівників Г службових частин мови 6 Присвійний займенник ужито в словосполученні А зупинив ї Б привів його в 1з його дому Гшукае його Достатній рівень 1 Установіть вдповідність між займенниками та їхніми розрядами за значенням А вказівні Б особові В неозначені 1 дехто, будь- який, абищо, хтось 2 весь, кожен, жодний, самий 3 цей, оцей, такий, стільки, той 4 я, ми, наш, ними, тобою, він Д заперечні 2 Запишіть займенники у формі орудного відмінка Гозначальні твій- ти- З Усі займенники записано правильно у рядку А ніхто, абиякі, будь-зчим, хтось Б абичий, будь-чий, декотрий, щось, з кимось В деколи, будь кому, хто зна чий, ніхто Г будь з чим, хто зна що, дехто, декуди 4 Установіть відповідність між числівником та його видом 1 власне кількісний А кількадесять 2дробовий 3 збірний Б мільйон В четвертий Г двійко 4 неозначено-кількісний Д півтораста 5 Правильно записано словосполучення у рядку A cім книг, два столи, двое дівчат Б три сьомих метрів, двое товаришів В одна літра, чотирнадцять зошитів Гдесятеро зайченят, двадцятивосьмого кілометра 6 Запишіть 3-5 прислів"ів, до складу яких входять числівники Високий рівень Скласти твір на тему Mій улюблений урок, або Моя улюблена книжка. У творі вжити числівники та підкреслитиє​

👇
Ответ:
alena5378
alena5378
27.07.2021

Відповідь:

Початковий рівень

1. В

2. Г

3. Б

4. А

5. В

6.

Достатній рівень

1. Установіть відповідність

1 — В

2 — Г

3 — А

4 — Б

2.  Твій — твоїм

Ти  — тобою

3. Б

4. Установіть відповідність

1 — Б

2 — Д

3 — Г

4 — А

5. А

6. Сім п'ятниць на тиждень.

Один у полі не воїн.

Одна бджола мало меду наносить.

В роботі «ох», а їсть за трьох.

Сім раз одмір, а раз одріж.

4,6(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vanyushkachushka79
vanyushkachushka79
27.07.2021
Я взагалі люблю різні ігри, в яких бере участь м’яч. Будь то баскетбол, волейбол або інші. Запитаєте чому? Відповідь вони дуже цікаві, рухливі і захоплюючі. А ще вони командні, тобто успіх гри залежить не від одного гравця, а від участі в ній всього колективу, тобто команди. Футбол – дуже «старий» вид спорту. Він з’явився у нас в країні з Англії. Але судячи з історичними описами, в цю гру, або схожу на неї грали ще індіанці племені майя. На сьогоднішній день ця гра вважається найпоширенішою в світі. Величезна кількість людей, що проживають на планеті Земля, грають з задоволенням у футбол, а ще більша частина є їх фанатами та вболівальниками. У них є свої улюблені гравці – кумири. Кому не відомі такі прізвища, як Марадона, Зідан, Аршавін чи Шевченко? Навіть ті, хто далекий від спорту і ті знають, що це світові зірки футболу.

Чому так люблять цей спорт? З ним розвивається не тільки швидкість, але і підвищується кмітливість, витривалість, тут обов’язково навчишся точності й швидкості реакції. Плюс гарт організму. Тренування проходять в будь-який час року, але завжди на вулиці, будь то рання весна або пізня осінь. У футбол грають люди, у яких дуже сильно розвинене почуття азарту.
4,7(1 оценок)
Ответ:
mansya01
mansya01
27.07.2021
Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс.  Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. Вже не почуєш веселих пісень дзвінкоголосих пташок. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Воно замріяно кружляє у повільному таночку, поки тихо долетить до землі. Приємно йти доріжкою, коли під ногами лагідно шарудить різнобарвний килим осені. А вітерець, пустотливо граючись, розносить по всьому лісу приємні пахощі достиглих ягід. Поважно хитають маленькі ялинки та високі сосни своїми вічнозеленими верхівками, ніби мирно розмовляючи між собою. Тільки свіжий подих вітру інколи порушує цю розмову. Аж ось у густих вітках блискавично промайнула і миттєво сховалась руденька білочка — весела сусідка всіх дерев і невпинна трудівниця.  Де-не-де з-під опалого листя виглядають маленькі боровички, лисички, підберезовики.  А високо в блакитному небі безперестанку пливуть темно-сині хмаринки, нагадуючи своїми обрисами різних казкових персонажів. Розсікаючи небесну блакить, повагом летять і зажурливо курличуть журавлі.  Як хороше, як гарно навкруги тобі, осінь,за цю красу!
4,4(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ