М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
гикат
гикат
12.05.2021 20:49 •  Українська мова

245. Неозначена форма дієслова е в реченні АДніпро повільно хотить свої води.

Б На вулиц раптово темніс

В Мiсто починатися прохолодою.

Г над нами простір, засіяни

Д Ця лампа світитиме ще недовго.

250.Дієсловами недоконаного виду е всі слова рядка

А пірнаги, журитися, зітхати, зітхнути

Б вітати, ловити, піднести, помилитися

В розповілатн, святкувати, сидіти, йти

Г в чинити, знати, промовляти, засинати

Д ігати, виступити, благати, класти

251. До друго дієвідміни належать усі дієслова рядка

А просити, хог тн, стрибати, веселитися

Б повідомити, давати, об'єднатися, стелити

В бачити, носити, боротися, полоти

Г креслити, стоятн, кроїти, клеїти

252. До другої дієвідміни належать усі дієслова рядка

А ходити, бачити, радіти, зелти

Б кричати, го ги, любити, злити

В колоти, радити, їздити, боятися

Г спати, свистити, кричати, мологи

Д носити, іржати, хотіти, ставити

253. Правильно утворено форму третьої особи множини від інфінітива

А сiсти-сiдають

Бволити- ведуть

В стояти - стоять

Г котити-катають

Д подолати - долають

254. Правильно утворено форму третьої особи множини від інфінітива

А носити-виносять

Б нести - несуть

В запросити - за

Г гуркотіти-гуркочуть

Д з'єднати-з'єднують

👇
Открыть все ответы
Ответ:
SuperMaksni4ic
SuperMaksni4ic
12.05.2021

Володимирський собор

Объяснение:

Володимирський собор побудований у стилі давніх церков Візантії. Будівництво храму було заплановане ще в середині ХІХ століття, але тривало більше чотирьох десятиліть. У підсумку очікування виправдалися, і собор вийшов величним та урочистим. До створення святині доклали руку відомі київські архітектори, такі як Олександр Беретті та Володимир Ніколаєв, а розписами займалися видатні художники Віктор Васнецов, Вільгельм Котарбінський, Іван Селезньов, брати Павло та Олександр Свєдомські та інші майстри. Керував роботами відомий мистецтвознавець, професор історії мистецтв Петербурзького і Київського університетів Адріан Прахов. За його ескізами в соборі виконані мармуровий іконостас, скульптури князя Володимира та княгині Ольги на вхідних воротах і значна частина орнаментів. Після закінчення робіт з розпису собору всі художники були нагороджені золотими медалями, виготовленими за ескізами А. Прахова.

4,6(60 оценок)
Ответ:
Katerinkacat
Katerinkacat
12.05.2021
       2014 рік нагадав людству про найтрагічніші сторінки світової історії: 100 років від початку Першої світової війни, 75 років від початку Другої світової війни, а 28 жовтня відзначатимемо 70 років визволення України від німе­ць­ко-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні. Але ці дати болем відгукуються в серцях не лише українців, а й небайдужих людей у всьому світі, адже немає, мабуть, жодної родини, якої не торкнулися б ці війни. Звернімося ж до «сухих» цифр, за якими — не слід про це забувати — життя і покалічені долі людей. Загиблих і не народжених. Убитих, розстріляних, спалених у крематоріях, поранених, зраджених і покинутих напризволяще…
               Так, у конфлікті Першої світової війни брали участь 38 країн з населенням майже 1,5 млрд. людей. Втрати тільки збройних сил склали 10 млн. загиблих і понад 20 млн. поранених. У Другій світовій війні брали участь понад 72 країни (80% населення Землі). Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. До збройних сил було мобілізовано 110 млн. осіб у всьому світі. На фронтах загинуло, за різними підрахунками, від 50 до 65–67 млн. чоловік, 95 млн. було поранено або покалічено. Близько половини загиблих становило мирне населення. Матеріальні витрати складали 4 трлн. дол. Тому немає сумнівів, що про криваві сторінки історії особливо важливо знати молодому поколінню європейців.
Сім мільйонів українців віддали своє життя за свободу й незалежність країни. Хіба про це можна забути?! Не можемо ми зганьбити пам’яті наших дідів, прадідів. У кожній родині зберігаються вицвілі від часу фотографії, пожовклі листи, надіслані з фронту, похоронки на тих, хто ціною власного життя рятував життя мільйонам. … І захистили рідну землю. Витримали найжахливіші випробування 1418 днів і ночей страшної війни, яка забирала найкращих, найблагородніших, найулюбленіших батьків, братів, сестер, дочок і синів. І сьогодні, коли Україна і весь світ балансують на межі миру і нової жахливої війни, події минулого століття стають тим уроком, який повинен до отямитися людству і зупинити можливу трагедію.        Людство повинно пам’ятати тих, хто захистив майбутні покоління ціною найбільшою, найдорожчою – ціною власного життя. Кожен із нас повинен відчути відповідальність не тільки за себе, а й за всю планету. Лише тоді людство матиме майбутнє.
4,6(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ