М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ВАРІАНТ 2 1. Виконання тестових завдань 1. Позначте рядок, у якому всі дієслова належать до ІІ дієвідміни. А Бачити, лежати, бігти, варити. Б Признаватися, чути, кричати, мити. В Ткати, ходити, тікати, милуватися. Г Нести, спати, крутити, боронити. 2. Позначте рядок, у якому правильно утворено форму 1-ї особи множини наказового дієслова заспівати. А Будемо співати. Б Давайте заспіваємо. В Заспіваємо. Г Заспіваймо. 3. Позначте рядок, у якому всі слова є дієприкметниками. А Полагоджений, прибулий, лежачий, киплячий. Б Приголомшений, покинутий, незлічений, сивий. В Приборканий, почорнілий, написавши, відцвівши. Г Сумуючий, відпочиваючий, умовний, веселий. 4. У якому рядку всі дієприслівники недоконаного виду? А Почувши, обдумуючи, написавши, темніючи. Б Обдумуючи, уникаючи, складаючи, зберігаючи. В Обдумавши, склавши, зберігши, прочитавши. Г Мандруючи, зламавши, стрибаючи, штовхаючи. 5. У якому рядку всі дієслова неперехідні? А Купити, прочитати, побачити, відвідати. Б Налити, бігти, сміятися, плакати. В Стояти, синіти, хвилюватися, смеркати. Г Малювати, знайти, доглядати, дякувати. 6. У якому рядку всі дієслова дійсного ? А Працюймо, читай, плекаймо, стіймо. Б Читаємо, прочитаємо, читали, читала. В Прочитав би, написав би, читали б, намалюймо. Г Скажіть, хай працює, ходімо, прийдіть. 7. Які прислівники мають ступені порівняння? А Охайно, уважно, захоплено, цікаво. Б Наперекір, згарячу, знічев’я, звідусіль. В Вчора, торік, згори, вперед. Г Вдало, якнайшвидше, жартома, ясно. 8. Позначте рядок, у якому всі прислівники пишуться через дефіс. А По/братньому, на/двоє, по/дружньому, в/цілому. Б День/у/день, коли/не/коли, де/не/де, сам/на/сам. В Пліч/о/пліч, хтозна/куди, по/своєму, сяк/так. Г Як/не/як, по/четверо, ось/ось, на/щастя, у/купі. 9. Позначте рядок, у якому всі службові слова — частки. А Ні живий ні мертвий; забіг до крамниці; в небі. Б Ні так ні сяк; а-а, це ви; геть звідси. В Ні кроку; написати б книгу; він же найкращий. Г Не чую криків; небо і зорі; говорять же. 10. У якому рядку всі сполучники с

👇
Открыть все ответы
Ответ:
GRIEZMAN789
GRIEZMAN789
14.07.2022
-Пам'ятаєш, як ти мені розповідала про той випадок який з тобою приключився. - Ні не пригадую, а чому ти запитала? - Це було так смішно, що я про нього розповіла нашій подрузі Оленкі.- І що відповіла Оленка? - Вона відповіла, що це справжній анекдот і що вона розкаже про це Іринкі, що вони посміються разом. - А чому ти засмутилася, це ж дійсно як анекдот.- Це не анекдот, це випадок із життя, який може трапитись з кожним і мені не приємно коли наді мною насміхаються подруги.- Вибач,це більше не повториться, так анекдот - річ не безпечна.
4,7(67 оценок)
Ответ:
katyasvk
katyasvk
14.07.2022

  1.Потім, коли ешелон даленів, гуркочучи тихіше й тихіше, барак знову зупинявся і стояв, як і раніш, і під вікнами в нього знову цвірінчали горобці. 2.Климко цілу ніч проблукав тоді на станції, вслухаючись у далекі злякані гудки паровозів, але так і не почув серед них знайомого.3.Червоно, підпливаючи рожевим надвечірнім мороком, заходило сонце.4. Климко на всяк випадок глибше врився в своє кубло, а солдат незграбно сплигнув з хури, озирнувся на сонце, червоно блиснувши окулярами, і рушив до скирти. 5. Але, ступивши кілька кроків, вернувся назад і прихопив карабін.

   Дієприслівникові звороти виділені.  

4,6(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ