М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

два варіанти форми родового відмінка множини мають усі іменники рядка А) шаровари, війни, легені. Б) граблі, крила, кіловати. В) губи, ворота, коні. Г) валянки, статті, солдати. Д) плечі, кияни, партизани

👇
Открыть все ответы
Ответ:
zhanara3109
zhanara3109
16.06.2020

Відповідь:

Прислівник- це незмінна самостійна частина мови, щомвиражає ознаку дії і стан придмету. Відповідає на питанння як? де? звідки? наскільки? якою мірою?

Прийменик- це службова частина мови,яка разом з відмінковими закінченнями іменників, займенників і числівників виражає відношення між словами у реченні. Прийменники не мають самостійного лексичного значення, тому членами речення не виступають. Стосуючись іменників, числівників, займенників, вони входять до складу другорядних членів речення.

4,6(48 оценок)
Ответ:
g116663
g116663
16.06.2020

ответ: ответ:

1. Ми радіємо і пишаємося успіхами наших спортсменів. 2. Погода була холодна, сіра і похмура. 3. Роман чекав ранку, коли всі прокинуться. 4.У святкуванні ювілею письменника взяли участь учні та молодь.

5. Шевченко писав вірші, поеми, повісті та прозу. 6. У селі побудовано не тільки нову школу, а також лікарню та бібліотеку. 7. Мене цікавлять усі тварини, особливо собаки. 8. Ці квіти пахнуть ніжно, не загостро. 9. Ти маєш власну бібліотеку? 9. У святковий вечір в містах і селах багато людей було на площах, бульварах, вулицях, провулках. 8. На вулиці було чути дитячий крик.

Объяснение:

4,5(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ