М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ppapit
Ppapit
09.09.2020 10:55 •  Українська мова

Контрольна робота №8 Займенник 6 класс


Контрольна робота №8 Займенник 6 класс ​

👇
Ответ:
saraikina122
saraikina122
09.09.2020

Сөйлемдерге қажет сөздерді қойып, сармат тайпалық одағы әлеуметтік топтарының ерекшелігін сипаттаңыз.

Қажетті сөздер: Герадот, б.з.б VIII, әйелдер, әлеуметтік, әскербасшылар мен қолбасшылар, әйелдер, абыздар, қолөнершілері.

Тарихи деректерде алғаш рет сарматтарды ғасырда савроматтар деп атаған. Савромат жөнінде грек, рим тарихшылары Диадор, Үлкен Плиний, Полибий жазу бойынша савромат-сармат тайпалары Орталық Азия мен Қара теңізі өңірі мәдениеттерін байланыстырды.

Грек тарихшысы  қалдырған мәлімет бойынша Савроматтар скиф тіліне өте жақын тілде сөйлеген.  Қауымдағы ерлер мен тең саналған. 

Савроматтар дах, массагеттермен, исседондармен туыстас келген.

Сармат қоғамында теңсіздік болды. Қауымның барлық барлық мәселелерін ... мен ... шешкен. Сармат жасақтарына ерлер ғана емес, ... де кірген. Сармат қоғамында ... діни істерді басқарған. Сармат алтыннан керемет туындылар жасаған. Археологиялық қазба жұмыстары кезінде табылған заттар алтыннан, ... жасалған.

4,8(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
МейнКун05
МейнКун05
09.09.2020
Яка я щаслива, що народилася в Україні! Моя країна найкраща для мене, а такої гарної, співучої ті мелодійної мови, мабуть, не існує в цілому світі.
Пісні здавна лунають на українській землі.Жодне свято, жоден обряд не обходиться без них.Українці співали і в радісні, і в сумні хвилини життя, співали під час роботи, відпочинку- пісня супроводжуе людину все життя
Декілька тисячоліть тому, українські пісні лунали при королівських дворах Польщі, Чехії, Італії і навіть у Франції. І мабуть не просто так, такі видатні композитори як Людвих ван Бетховен, Йоганн Себастьян Бах, Ференц Ліст запозичували для своїх творів, музичні теми з українських пісень.
Мені дуже приємно говорити, що такіневелички шедеври створювали не тільки видатні композитори і поети, а й ще звичайнісінький народ. Навіть коли селяни, були знесилені важкою роботою, вони знахолили в србі сили співати під час роботи. Мабуть саме пісняполегшувала їхню важку працю. Боець знаходив для себе сили в українській пісні, мати співала, цих легких,як сон, пісень над колисковою дорогих своїх дітей, трудівник почував легкість і бадьорість від ії генфального ритму.
Українська народна пісня- яскравий вираз талановитості нашої нації, це- душа народу
4,6(66 оценок)
Ответ:
ОВОВОВОВо
ОВОВОВОВо
09.09.2020
       наук.стиль
Для синтаксису наукового стилю мови характерна тенденція до складних побудов, що сприяє передачі складної системи наукових понять, встановлення відносин між причиною і наслідком, доказами і висновками. Для цієї мети використовуються пропозиції з однорідними членами і узагальнюючими словами при них. У наукових текстах поширені різні типи складних речень, зокрема з використанням складених підрядних союзів, що взагалі характерно для книжкової мови.
                                           худ.стиль
Якось увечері, коли сонце так красиво заходило, зза кущів з'явилася зграя чудових великих птахів.Каченя ніколи не бачило таких прекрасних створінь.Сніжисто-білі, ніби із снігу, з довгими гнучкими шиямито були лебеді.Вони дивно закричали, махнули розкішними білими крилами і полетіли у вирій, за безкраЇ моря.Вони піднеслися високо-високо,а гидке каченя охопило дивне хвилювання.
4,4(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ