М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
petranikeev
petranikeev
10.03.2020 06:19 •  Українська мова

Складіть невеликий усний роздум 3-5 речень розпочавши його природу треба охороняти тому

👇
Ответ:
HesteVlad
HesteVlad
10.03.2020
Природу треба охороняти тому, що вона цього потребує. Їі треба берегти, щоб наступним поколінням не довелося виживати з останніх сил, або взагалі шукати нову планету для життя. Дехто думає, що неможливо відшкодувати того лиха, що несе для природи технічний прогрес. Але це помилкова думка. Якщо кожен з людей почне більш відповідально ставитися до неї, то багато що поліпшиться. Наприклад, йдучи вулицею, не варто кидати сміття собі під ноги. 
4,8(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Baby2001
Baby2001
10.03.2020

Найдорожче місце в моєму житті

У кожної людини є місця, які багато для неї значать. У моєму житті найдорожче місце - це село, де живе моя бабуся Ганна, мамина мама. Я її дуже люблю і завжди рада приїхати до неї у гості. Бабусина хата стоїть на околиці села, і прямо за хатою проходить стежка, якою можна пойти до лісу і на річку.

Як же гарно за селом! Вийдеш за околицю - і ідеш стежкою, вдихаючи пахощі квітучого лугу та соняшникового поля, що по боках стежки. Десь за кілометр - розвилка. Якщо повернути праворуч, попадещ до невеличкого ліску, де можна збирати гриби та ягоди або просто гуляти. У ліску водяться різні птахи та такі звірі, як їжаки, зайці, лиси, білки та навіть кабани. Якщо вести себе у лісі тихо, то можна деяких з них побачити.

Якщо з розвилки повернути ліворуч і пройти метрів триста, то попадеш на піщаний берег річки. Сюди багато людей влітку ходить купатися. Річка наша неширока і не дуже глибока, але дуже гарна: у соняшну погоду вода блищить, мов кришталева. По берегах річки ростуть верби, а у воді біля берега росте багато білого латаття. Я дуже люблю ці білосніжні квіти, тендітні та ніжні. Дивлюся на них та не можу надивитися. Ми часто тут буваємо з бабусею та батьками. Тому околиці бабусиного села для мене - обобливе місце, бо тут я провела багато часу і отримала велике задоволення.

4,6(69 оценок)
Ответ:
lololoki03
lololoki03
10.03.2020

Перевіримо до якої частини мови належить слово Зелені. Немає чого? Зелені. Дати чому? - Зелені. Говорити про що? Про зелені. Що? Зелені.

Ось скільки запитань можна поставити до цього іменника.

Початкова форма його ЗЕЛЕНЬ, в даній формі це може бути родовий, давальний або місцевий відмінок однини, або називний або знахідний відмінок множини.

Зелень - ім'я загальне, жіночого роду, третьої відміни, неживе.

У реченні може виявитися доповненням чи підлягає:

Нам треба зібрати якомога більше зелені для продажу. (Доповнення)

Зелені було так багато. (Підмет)

Объяснение:

4,6(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ