М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

2. Укажіть складне речення із сурядним і підрядним зв'язками (розділові знаки пропущено).
A Багрянець сонця зник з дерев небо потемніло але ліс не втрачав своєї кра-
си став таємничий казковий яким тільки може бути ліс у вечірню пору
(В. Гжицький).
Б Те що він побачив перед собою на мить приголомшило і осліпило його на
широчезній рівнині... яскраво золотились соняшники (О. Гончар).
в I видно аж-аж-аж ген до того ліска куди око дістає дорогою вози потяглися
(Остап Вишня).
гСонця співом дзвенять гострі коси сонця спів у стиглім золоті нив і шумлять
під косою покоси і в'язальниць доноситься спів (Є. Маланюк).​

👇
Ответ:
kate653
kate653
08.07.2022

A Багрянець сонця зник з дерев, (безсполучниковий) небо потемніло, але (сурядний) ліс не втрачав своєї краси, став таємничий, казковий, яким (підрядний)  тільки може бути ліс у вечірню пору  (В. Гжицький).

Объяснение:

не підходять:

Б Те, що (підрядний) побачив перед собою, на мить приголомшило і осліпило його:  (безсполучниковий) на  широчезній рівнині... яскраво золотились соняшники (О. Гончар).

в I видно: (безсполучниковий) аж-аж-аж ген до того ліска, (підрядний) куди око дістає, дорогою вози потяглися  (Остап Вишня).

гСонця співом дзвенять гострі коси, (безсполучниковий) спів у стиглім золоті нив, і (сурядний) під косою покоси, і (сурядний) в'язальниць доноситься спів (Є. Маланюк).​

4,4(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
okcanaceninap06wvq
okcanaceninap06wvq
08.07.2022
Кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Але звичаї не відокремлене явище в житті народу, а втілені в рухи і дію світовідчуття та взаємини між окремими людьми, які у свою чергу впливають на духовну культуру нації. Звичаї - це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах. Звичаї і мова - ось ті найміцніші елементи, що об'єднують окремих людей в один народ, в одну націю. В усіх народів світу існує повір'я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Наш великий поет Тарас Шевченко, звертаючись до України як до матері, що вічно страждає, питається: Чи ти рано до схід-сонця Богу не молилась? Чи ти діточок непевних Звичаю не вчила? Як бачимо з цих слів Шевченка, не вчити своїх дітей звичаїв - то такий же великий гріх для матері, як і гріх - не молитися Богові.
4,6(17 оценок)
Ответ:
knowyourmemesboy
knowyourmemesboy
08.07.2022

Долго писал так шо посмотришь

Объяснение:

Осінь. Напевно, немає жодної людини, яка б не любила таку прекрасну пору. З року в рік приходить золотоволоса красуня на зміну теплому літечку. Бере свої пензлі й хутко починає розфарбовувати кожен листочок. Бачили? Багряний, золотий, помаранчевий, жовтий – яких тільки кольорів не шкодує пані Осінь.

З особливою ніжністю ставляться до осені художники. Ось, наприклад, взяти відому картину народного художника Федора Манайла «Золота осінь». Яка ж вона прекрасна ця осінь на полотні. Красується собі різними барвами, випромінює світло та спокій.

На картині зображено могутній ліс, який вже давно встиг увібрати всі яскраві кольори. За лісом заховалися височенні карпатські гори. Видно, як снігом трохи притрусило схили. То нагадування, що вже скоро повіє холодом. А ось, в центрі картини, тече кудись вузький струмок. Вода в ньому також уже давно холодна-холодна. Тільки берізки не бояться того холоду.  Пускають свої листочки на воду. Пливуть ті листочки, схожі на кораблики, за швидкоплинною течією. Ген біля лісу ледь визирають хатки. Вони також відчули подих осені. Стоять собі одна біля одної, туляться, доповнюючи загальний образ. А над лісом легенький вітерець приніс важкі сіруваті хмари. От-от піде рясний дощ.

Художник зумів неймовірно точно передати всю ту красу, якою володіє наша Батьківщина. Тому від картини віє любов’ю, ніжністю, трепетом. А яскраві кольори допомагають насолодитися незабутніми хвилинками поряд із прекрасним

4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ