Називний - допоміжне слово "є" ( це є пісня, бабуся, ніж) Родовий - допоміжне слово "немає"( немає пісні, бабусі, ножа) Давальний - допоміжне слово "дам" (дам пісні, бабусі, ножеві) Знахідний - допоміжне слово "бачу" (пісню, бабусю, ніж) Орудний - допоміжні слова "працюю, милуюся"(піснею, бабусею, ножем) Місцевий - допоміжне слово "знаходиться"( в пісні, у бабусі, на ножі)
Або спробуйте зрозуміти назви відмінків називний - називає, родовий - народжує, давальний - дає, знахідний - знаходить, орудний - орудує, місцевий - вказує місце і завжди вживається з прийменниками, кличний - кличе,закликає, звертається до когось (гей, друже, мамо, тітко, ялинко, пісне)
Стежкою, яка давно протоптана в ліску, можна пройти до шляху. Сполучне слово яка - називний відмінок. Ми залили водою кимось залишений на узбіччі вогонь, який ледве жеврів. Сполучне слово який - називний відм. У тому дворі, що заріс бур"яном, видно, давно ніхто не жив. Сполучне слово що - називний відмінок. Дівчина, що була закосичена, з вінком на голові, стояла задумана, аж наче стривожена. Сполучне слово - що - називний відмінок. Той дим, що вертівся при землі, гірчив у горлі. Сполучне слово - що - називний відмінок.
2.Згідно з правилами.