Кожен з нас звик до того, що хліб є щоденною звичною стравою на нашому столі. І мало хто замислюється над тим, як цей хліб приходить до нас на стіл. Дехто скаже - з магазину. Але не все так просто. Спершу колгоспники мусять зорати поле, потім засіяти його зерном. Поки пшениця сходитиме, потрібно доглядати її. Коли вона достигне, комбайни збирають урожай, молотять, відділяючи зерно від соломи. Пізніше це зерно везуть до млина, де з нього мелють муку. А вже муку везуть до пекарні, де й спечуть для нас той самий хліб. Як бачимо, дуже багато праці вкладено в кожен шматок хліба. Тому хліб треба шанувати.
1)Життя великого Кобзаря, немовби своєрідний моральний кодекс, поезії Шевченка роблять людей кращими, ласкавішими, доброзичливішими. 2)"Твори Шевченка,-говорив Костянтин Станіславський,- вічно будитимуть у серцях людей благородні великі почуття". 3)Творчість Тараса Шевченка має не тільки літературно-мистецьке, а й величезне суспільне значення.(За Б.Степанишиним) Синтаксичний розбір: Речення просте,двоскладне,ускладнене однорідними означеннями,повне,поширене. Підмет простий- творчість,присудок простий- має. Другорядні члени речення.група підмета: додаток- Тараса Шевченка. група присудка: додаток - значення,означення - літературно-мистецьке, величезне, суспільне,,обставина -не тільки.
Ось, недавно мені приснвся сон, в якому добрий, чоловік-чарівник, виконає мої 2 бажання, але не прості мапють бути бажання, а одне моє, а друге, для мого рідного краю. Перше-особисте, я б загадав(ла) стрибнути з парашута, але безпечно, тому, що якому підлітку не схочеться драйву і адреналіну. Друге бажання, для країни, я б загадав(ла) щоб у Верховну Раду прийняли людей, які будуть виконувати свої обов*язки та обіцянки, і які будуть допомагати Україні розквітати. Ось мої 2 бажання. Надіюся сподобалося))