М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Будь ласочка іть написати твір на тему " опале листя користь чи щкода " будь ласка іть

👇
Ответ:
Файрома
Файрома
13.05.2022
З одного боку осінь нас зачаровує своїми барвами, а з іншого – несе у цій кольоровій красі листя приховану небезпеку. Як попереджають  експерти Партії Зелених України і фахівці Національного екологічного центру України внаслідок згоряння однієї тонни рослинних відходів у повітря виділяється дев'ять кілограмів мікрочасточок диму, в якому є важкі метали, зокрема, цинк та інші канцерогенні речовини.За словами екологів, це надзвичайно шкодить і природі, і людині. Крім того, вони нагадують, що за подібне адмінпорушення передбачено штраф (від 340 до 1360 грн для приватних осіб та від 850 до 1700 грн для підприємств та юридичних осіб).Однак, опале листя може послужити і на користь людині, якщо до цього поставитися по-господарські. Воно може бути дармовою вторсировиною. Опале листя  можна доправити на спеціальні майданчики, де воно перетворюється на компост. "За кілька місяців ми отримуємо цінне органічне добриво, яким підживлюємо молоді саджанці. Крім того, листя з парків використовуємо як своєрідну ковдру на зиму для сіянців дерев у наших господарствах", - пояснює генеральний директор КО "Київзеленбуд" Ярослав Макарчук.Водночас, зазначив він, зокрема, в столиці непоодинокі випадки, коли, позбавляючи себе від зайвого клопіту, двірники просто спалюють листя. Так, від початку падолисту в міському саll-центрі вже зафіксовано 44 скарги на згарища біля будинків. Палять листя не лише на околицях (найбільше скарг - 29 - надійшло зі Святошинського району), а й у центральних районах.
4,4(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bavara89
bavara89
13.05.2022

Чому потрібно творити добро? В нашому жорстокому світі сьогодні багатьом не вистачає доброти та тепла від близьких людей. Шалений темп життя вимушує людей пристосовуватись до реалій буденності. Ми не завжди замислюємося що поряд знаходяться люди, котрим необхідна наша підтримка та любов.

З раннього дитинства наші батьки розповідають нам казки, де добро завжди перемагає зло. Адже творити добрі справи набагато приємніше ніж завдавати шкоди іншим. В чому ж можуть проявлятися добрі справи і навіщо деякі люди творять добро?

Вважається, що добро завжди віддається сторицею і приносить душевну рівновагу. Деякі вважають що добрі справи необхідно робити тільки для тих хто зможе це оцінити. Але насправді робити це потрібно просто так, не чекаючи винагороди та похвали. Потрібно діяти так як хочеш щоб поводились з тобою. І ще добрі справи збільшують успішність людини. Тому що таким чином кожен може підняти свою самооцінку. Дехто робить добрі справи для того щоб стати необхідним людям.

Головне, щоб добро робилося не тому що це комусь потрібно, а просто від душі. Неможливо заставити людину турбуватися безкорисно про стареньку бабусю, яка не може дати собі раду самостійно.

Добрі справи - це не лише прояв турботи про близьких, це може бути до і взагалі незнайомим людям. Є безліч прикладів, коли цілком сторонні люди збирали кошти на лікування важко хворих дітей та дорослих. Рідні цих хворих навіть не знали хто це зробив. Це справді гарні добрі справи, які заслуговують пошани.

Є також люди, які допомагають діткам, які не мають батьків та проживають у дитячих будинках. Такі діти особливо потребують людського добра та тепла. Ті хто допомагає дитячим будинкам та дітям, що там проживають заслуговують особливої вшанування.

Зараз також дуже розвинене волонтерство. Це теж добрі справи для людей, які потребують підтримки та до . Чим більше в нашому світі добра, тим менше буде зла. У всьому світі має бути рівновага між добром та злом. Під час військових дій, стихійних явищ, техногенних катастроф у людей особливо загострюється відчуття відповідальності та потреба творити добро. Потрібно з раннього дитинства вчити дітей робити добрі справи. Це до вирости їм справжніми, щирими людьми, які зможуть зрозуміти чужий біль та страждання. Є безліч ів виховати у дітей відчуття відповідальності за близьких та рідних. Це також добра справа, яка заслуговує поваги.

4,7(62 оценок)
Ответ:
salautinal96
salautinal96
13.05.2022

6. в) близько - близькіше (правильно буде ближче);

7. г) радісно - більш радісно - найбільш радісно;

8. а) поночі, до речі, утричі;

9. б) навскоки, настільки, всюди;

10. а) Щовечора дівчиненька в садочок виходить.

11. д) запанібрата, несказанно, удень;

12. а) ніколи, навпроти, звечора;

13. а) чимдалі, нашвидкуруч, спідлоба;

14. в) звисока, замолоду, безперестанно;

15. в) насамперед, начисто, завидна;

16. д) по-латині, по-дитячому, по-свійськи;

17. д) рано-вранці, сила-силенна, зроду-віку;

18. в) хтозна-куди, тет-а-тет, з давніх-давен.

Объяснение:

...

4,6(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ