М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Укажіть прислівя яке за своею будовою є двоскладне. 1.язиком поле не орють 2.за добро добром платять 3.козацькому роду нема переводу 4.весняний день рік годує

👇
Ответ:
yuliandra
yuliandra
08.02.2020
Я ЗНАЮ ОТВЕТ ОТВЕТ ЧИСЛО ПОД НОМЕРАМ 2
 
4,4(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
thiiagooBR
thiiagooBR
08.02.2020

1) Дмитро Степанович - це високоавторитетний працівник у нашому робочому колективі. 2) Всесвітньо відомий співак Фредді Меркурі помер у 1991 році від пневмонії, що стала ускладненням ВІЧ інфекції. 3) Найбільш розповсюджене вічнозелене дерево в нашому краї – це ялинка. 4) Не їжте дикорослі ягоди в лісі, адже вони можуть бути отруйними. 5) У цю суботу в нашій школі проводитиметься суспільно корисний захід «Посади дерево – збережи країну». 6) Сніжно-білий фартух, комірець та манжети були невід’ємними складовими святкової форми школярок в радянські часи. 7) Якщо ви будете ретельно чистити зуби двічі на день, щодня їсти зелені яблука та принаймні один раз на шість місяців відвідувати зубного лікаря, білосніжна здорова усмішка вам гарантована. 8) Коли мама спитала мене, який колір мені подобається найбільше, я одразу відповіла - жовтогарячий. 8) Усі здорові юнаки, яким ще не виповнилося 27 років, є військовозабов'язаними. 9) Мій прадід у 1941 році був військовополоненим у нацистів. 

4,8(64 оценок)
Ответ:
Настя190411
Настя190411
08.02.2020
Прислів'я про веснуВесняний день рік годує

Марець хватає за палець.У березні сім погод надворі: сіє, віє, крутить, мутить, рве, зверху ллє, знизу мете.Буває март за всі місяці варт.В марець не замерзне й старець.Уночі тріщить, а вдень плющить.Як буде полоз вогкий, то й буде кінь мокрий.До першого грому земля не розмерзається.Прийде тиждень вербовий, бери віз, у дорогу дубовий.Весна ледачого не любить.Як почав орать, то в сопілку не грать.Тому горе, хто мілко оре.Як зорем мілко, та посієм рідко, то й уродить, дідько.Де оре сошка, там хліба трошки.Глибше орати — більше хліба мати.Добре грунт угноїш — урожай потроїш.Хліб на хліб сіяти — ні молотити, ні віяти.Казав овес: сій мене в болото — буду я золото.Казав ячмінь: кинь мене в грязь, то будеш князь.Мусій, гречку сій, як хочеш кашу їсти.Гречка каже: а мене хоч в золу, аби в пору.Не вважай на врожай, а жито сій, то хліб буде.Хто сіє, той ся надіє.До Миколи не сій гречки й не стрижи овечки.Сій овес у кожусі, а жито — в брилі.Тоді просо засівається, як глухий дуб розвивається.Сій вчасно, вродить рясно.Посій упору, будеш мати зерна гору.Весна — наші батько і мати, а як не посієш — не будеш збирати.Пізня весна не обдурить.Сухий березень, теплий квітень, мокрий май — буде хліба врожай!Сухий марець, мокрий май — буде жито, як той гай.Коли квітень з водою, то травень з травою.Як у травні дощ надворі, то восени хліб у коморі.Майська роса краща вівса.Май холодний — рік хлібородний.Буває погода в май: худобі їсти дай, а сам на піч тікай.Погода — всім вигода, а сльота — усім гризота.Дощ упору — золото.Як сіно косять, то дощів не просять.Буде погода, як не потече з неба вода!Ластівки низько літають — дощ обіцяють.Чайка сіда в воду — чекай доброї погоди.Де багато пташок, там нема комашок.Зозуля житнім колосом удавилася.Ластівка день починає, а соловей кінчає.Весна днем красна, а на хліб пісна.Весна красна квітками, а осінь плодами.Де цвіток — там медок.
4,4(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ