М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aarzymova
aarzymova
19.03.2023 17:47 •  Українська мова

(1) життя – як вода: воно спливає непомітно. (2) ось недавно ж, либонь, починався струмок твого дитинства, спокійний, сонцем освітлений, починався радісно й безжурно. (3) далі струмок той обертався на річку – юність бурунами завирувала. (4) води побільшало, глибини зросло. (5) далі подивишся: поспокійнішала течія, утомившись, вже не шумить вода, не б’ється сердито у високі береги: молодість минула, старість іще не надійшла. (6) й покотиться річка твого життя до безбрежного моря… (7) та ніколи не зникне вона в ньому безслідно, мов краплина. вкажіть номер речення, ускладненого відокремленою обставиною.

👇
Ответ:
lui19
lui19
19.03.2023

Мені заєтьсь , що 5.

4,7(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pollifoxs
pollifoxs
19.03.2023
Цей фразеологізм походить із легенди, міфа, казки, - можна назвати як забажається, - які є у великої кількості різних народів. Зветься він по-різному, але суть одна - існує начебто десь дивовижний птах, якому даровано безсмертя. І тільки сам він періодично сам себе спалює, а потім знову народжується із власного попелу.
Таким зворотом користуються у випадках, коли хочуть сказати про здатність людини почати все заново, після всіх втрат чи негараздів зробити новий старт. Це якщо у простенькому сенсі.
З філософської точки зору символ Фенікса значить нескінченність якогось циклу, воскресіння із попелу, перевагу духовного над тілесним.
4,5(64 оценок)
Ответ:
настюха20998
настюха20998
19.03.2023
Дієслово- це частина мови, яка означає дію або стан предмета і відповідає на питання що робити? що зробити? що робиться з предметом? у якому стані він перебуває?(ходив, співатиме, займатися, буду їсти, заробляю).У реченні дієслово найчастіше виконує функції присудка або частини складеного присудка (вінрозповів все, що знав; ніч здавалася днем).Дієслово може означати:процес мислення (аналізувати, думати, розмірковувати);процес мовлення (радити, говорити, розмовляти);конкретну фізичну дію (йти, будувати, вчитися);переміщення у просторі (бігти, їхати, йти);сприйняття органами чуття (нюхати, бачити, чути);бажання (воліти, хотіти, бажати);стан, у якому перебуває особа або предмет (спати, стояти, журитися);ставлення особи до когось чи чогось (поважати, любити, шанувати);зміни (розквітати, старіти, молодіти).
4,8(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ