Відповідь:Привіт, Марічко, я сьогодні так бачила! Курка цуценят сидіти в смітнику. Добре якийсь хлопець підібрав ії. Погано що в нас нема притулку для тварин.
—То й добре що нема! Там тих звіряток тільки мордують.
—Ти чого! Краще в теплі та з їжею, ніж на холоді безхатчинком.
– У притулках погано годують і теплоти там не завжди. Тварини з вулиці не пристосовані до людей, так і їм і нас гірше.
—А ось і неправда! Моя хрещена брала собі цуценя із притулку. Вони люблять один одного. Він зовсім не злий.
—Справді? Можливо притулки це не так вже й погано, але якщо вони якісні.
—Твоя правда.
Пояснення:
1) В
2) Б
3) Б
4) Б
5) Б
Пояснення:
1) В першому варіанті лишнє слово "тихий" - це прикметник, в другому - грізний, також прикметник, в четвертому - зеленкуватий, і це слово також прикметник! Тому відповідь В
2) Активні дієприкметники мають при собі суфікси "л", "ач", "яч", "уч" та "юч". Пасивні - "н", "ен" та "т". Просто знаходимо варіант з потрібними нам суфіксами, і це - Б.
3) В першому варіанті дієприкметниковий зворот ("відділеної від нас долиною") стоїть після означуваного слова ("гори"), тому ми відокремлюємо його комами. У варіантах В та Г - аналогічно. Відповідно, в варіанті Б щось неправильно, що? - А запитай в них самих!
4) Дієприкметник окремо пишемо тоді, коли він поширений. Троянди які? - Не розквітлі. Не розквітлі коли? - Ще. Варіант Б.
Люди,наче зірки в небі.Одні світяться яскраво,інші-тьмяно,а деяких і зовсім не видно.Цінність людського життя визначається обсягом і ясістю добрих справ,подарованих іншим людям.Тільки завдяки праці ми можемо чогось досягти,показати себе з кращого боку.
Отже,якщо не хочеш безслідно згаснути,наче невідома зірка,шукай професію до душі,необхідну суспільству, і працюй на славу!Майже всі відомі люди закарбували в пам*яті нащадків саме свої трудові досягнення чи подвиги,а не якісь інші якості.Праця робить деяких людей безсмертними.