М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
хома79
хома79
15.10.2020 01:57 •  Українська мова

Скласти розповідь проставлення людини до водойм

👇
Ответ:
valovaliza2018
valovaliza2018
15.10.2020
З давніх давен водойма дуже цінувалися людьми. Вони були чистими і простолюдини здебільшого ходили до них по воду. Деякі прали речі, деякі брали воду для того, щоб щось зварити, хтось просто нахилявся до водойма напитися водички, після довгої дороги.
Зараз ставлення людей до джерел природної водиці дуже сильно змінилися. Тому, що люди перестали цінувати те, що їм дано природою. Майже всі водойма забруднені, адже кожний хто пройде повз не поліниться кинути у воду камінь чи якесь сміття. Перестали пити люди чисту воду з водойм, бо її вже там нема. Тепер лише коли худобу випасають, то й їй і дають напитися тої водиці.
4,7(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yackubovitchso
yackubovitchso
15.10.2020

Щодня я допомагаю матусі по господарству. Найбільше часу ми проводимо на кухні. Там я завжди дізнаюся щось нове, мама показує мені, як готувати нові страви.Учора ми пекли пиріжки, а сьогодні-варимо суп.Перш ніж узятися до роботи я йду до магазину і купляю усе необхідне. Потім ми разом готуємо робоче місце. За цими хлопотами непомітно, як пролітає час. Готуючи, ми можемо розмовляти на різні цікаві теми, дізнаючись щось нове один про одного. Мати ділиться зі мною своїм досвідом та розповідає цікаві історії зі свого життя. Ось так я допомагаю мамі на кухні.

4,6(60 оценок)
Ответ:
AsakaKo
AsakaKo
15.10.2020

Слово… Буденність і значущість. Простота і таїна. Звичайність і магія. І це все вміщається у слові. Мабуть, коли створювалась мова як засіб спілкування, людство ще не усвідомлювало до кінця силу слів.

Бо якось би убезпечило себе від його смертоносної дії. Слова зради, підлості вбивають щось значуще, що існує в людині заради добра і милосердя.

Щастя і горе, радість і смуток — усе може бути в одному слові. І єдина залежність від контексту вимовлених слів та від почуттів, що закладаються в цьому слові.

«Яке щастя!» — і руки простягнені назустріч синочкові, який тупцяє по зеленому моріжку, усміхнені оченята звернені до матусі, до всього доброго світу, до людей, які ще не встигли для цього маляти зробити нічого злого і підступного. Це все ще попереду, а сьогодні — зелений моріжок, лагідні руки мами, барвисті метелики, що розважають і бавлять маленьку людину.

«Яке там щастя!» — і зболені очі старенької жінки опущені донизу, до долоні, що простягнена за милостинею. Роки прожиті.

Доля не була ласкавою, багато довелося пережити: відривала від себе останній шматочок, економила кожну копійку, аби дітям було добре, щоб вони жили краще, ніж батьки. І ось… Рідні діти відцурались, кажуть, що в них теж не вистачає грошей, що треба до зими встигнути ремонт у квартирі зробити, тож до матері вони не наїздяться, не вона одна бідує: он скільки таких пенсіонерів.

Але ж тим пенсіонерам (кого вона знає) хоч інколи діти допомагають, а то й забирають до себе, щоб доглядіти до смерті. Але це в інших, а в неї… Тепер ось — доводиться просити на шматок хліба, соромно й очі підвести, бо тяжко працювала весь вік, а на пенсію, виходить, і не заробила.

«А щоб тобі щастя не було!» — і злобно перекошений рот, люттю налиті очі1. Страшно в такі очі зазирнути, бо повіє від такого погляду таким мороком злоби й ненависті, що аж кров у жилах застигне. І слово в устах такої людини звучить зловісно й страшно. Найтемніші закутки відкрилися в душі й вихлюпнулись назовні через слово, боляче зачепивши когось із ближніх.

Слово одне, а бач, що воно може. Та все ж людина придумала слова не для зла, не для нападу, а для добра і взаєморозуміння. Тому, коли почуєш щось недоброзичливе, то знайди відповідник доброго слова, і злоба, як хвороба, відступить.

Шануй і бережи добре слово на всі випадки життя, і добро, створене тобою, тобі ж і повернеться, а на землі ще однією доброю людиною стане більше.

4,4(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ