М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
krikunnik
krikunnik
21.06.2020 23:45 •  Українська мова

Скласти запитання до Галини Іванівни​

👇
Ответ:
koshkanet69
koshkanet69
21.06.2020

Шановна Галина Степанівно, сосати будете?

4,8(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
veronikamihailova37
veronikamihailova37
21.06.2020

Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютера. На виробництві, у навчанні, на відпочинку ми звертаємось по до до електронної обчислювальної машини (ЕОМ).

Персональні комп’ютери для жителів багатьох країн світу стали звичними домашніми апаратами, як, скажімо, телефон або телевізор. Це записник і довідник, бухгалтер і перекладач, домашній учитель і екскурсовод, кінотеатр, та засіб зв’язку.

Персональний комп’ютер до нам купити квиток на поїзд чи літак, надіслати телеграму, замовити телефонну розмову, надрукувати текст тощо.

За до міжнародної інформаційної мережі Internet студент ВНТУ може попрацювати у бібліотеці будь-якого університету світу, надіслати електронного листа своїм рідним чи друзям в іншу країну. Для цього лише потрібно мати персональний комп’ютер.

Поширення комп’ютерних технологій потребує нових технічних рішень. Удосконалюються управління комп’ютером. Сьогодні за до пристрою “мишки” подаються необхідні команди комп’ютеру. “Мишкою” можна малювати на екрані дисплея, креслити схеми та графіки, виконувати операції з програмування.

Носіями інформації у сучасних персональних комп’ютерах служать компактні лазерні диски з великим обсягом пам’яті. Друкарський пристрій – принтер – за до комп’ютера може надрукувати швидко, безшумно та якісно будь-яку інформацію.

Останнім часом учені працюють над створенням комп’ютера, який може розуміти команди людини з голосу. Електронні схеми в комп’ютерах нового покоління подібні до будови мозку людини. Такі комп’ютери здатні самостійно навчатися. Вже в недалекому майбутньому користувач комп’ютера буде розмовляти з машиною своєю рідною мовою. А це означає, що комп’ютер стане ще доступнішим і значно простішим в управлінні.

4,4(81 оценок)
Ответ:
hristina112
hristina112
21.06.2020

Березень — той період, коли природа тільки починає пробуджуватися від зимового сну. Він навіть більше нагадує зиму, ніж весну.

Але вже до кінця березня снігу стане зовсім мало. В місті де-не-де на проталині можна буде зустріти квіти мати-й-мачухи. Ця рослина не боїться холодів, треба тільки щоб відтанув сніг на місці її зростання. Річки та водойми теж реагують на прихід весни. Лід стає крихким, місцями на ньому виступає вода. Але товщина ще завелика, потрібна більш тепла погода, щоб він тріснув і почався льодохід.

З настанням березня весна найбільш помітна в місті. Снігу майже немає, бо його вчасно прибирають за до машин, всюди асфальт. Від теплотрас, що проходять під землею, здається, що тут набагато тепліше, ніж за містом. Діти разом з батьками готують шпаківні для прильоту шпаків, вони прилітають майже слідом за грачами. Поля і луки незабаром почують дзвінкий спів жайворонків.

Непомітно, з невеликими перетвореннями, весна вступає в свої права. Настане другий весняний місяць — квітень. Поступово сніг розтане, дерева стануть зеленими та зацвітуть проліски.

4,6(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ