М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть наведений уривок фонетичною транскрипцією. Виконайте повний фонетичний розбір виділеного слова. Дмитро Яворницький щоліта тяжко трудився на розкопках курганів, записував по селах пісні, легенди, думи, перекази та примовки, не раз долав із лоцманами пасмо грізних порогів Дніпра, де й ребра йому ламало на бурхливих вирах серед каміння. Позростаються кістки – навесні Яворницький знов на порогах, на передньому з човнів стійма летить у вир.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
рудный1
рудный1
01.07.2021

Объяснение:

Логічні висловлювання - поняття висловлювання, як і поняття множини, не означають, а дають йому описову характеристику з використанням багатьох прикладів. Зокрема, до висловлювань відносять розповідні речення, які можна охарактеризувати як істинні або хибні. Таким чином, під висловлюванням розуміють таке речення, яке є істинним або хибним. Відповідь на запитання про істинність чи хибність даного висловлювання дає та галузь науки чи людської діяльності, до якої воно належить.

Розглянемо приклади:

1) Київ – столиця України;

2) квадрат будь-якого дійсного числа невід’ємний;

3) x + 2y < 1;

4) 5=9;

5) відкрийте книгу на десятій сторінці.

Серед наведених речень 1–4 є висловлюваннями, причому 1, 2 істинні, а 4 - хибне. Речення 5 не належить до висловлювань.

Висловлювання позначають великими латинськими буквами (з індексами або без них): A, B, C1, C2,... Ці букви називають висловлювальними змінними. У математичній логіці висловлювання вивчають тільки з погляду того, істинні вони чи хибні, не цікавлячись їх конкретним змістом.

Тому для довільного висловлювання A введемо його значення істинності |A| за таким правилом: Наприклад, якщо позначимо A висловлювання «е – раціональне число», а B – висловлювання «залізо – це метал», то матимемо |A| = 0, |B| = 1.

Усі висловлювання можна поділити на прості і складні. Просте висловлювання – це таке висловлювання, яке не утворене з інших висловлювань, а складне висловлювання утворюється з простих висловлювань. Наприклад, висловлювання «2 + 3 = 8» є простим, а висловлювання «Якщо 36 ділиться на 2 і 36 ділиться на 3, то 36 ділиться на 6» є складним.

У математичній логіці прості висловлювання розглядаються як цілі, неподільні, їх внутрішню структуру не аналізують. Навпаки, визначення істинності чи хибності складних висловлювань є одним із завдань логіки.

Складні висловлювання одержують з більш простих за до логічних операцій. При утворенні висловлювань найчастіше використовується частка не та сполучні слова і, або, якщо ..., то, ... тоді і тільки тоді, коли у математичній логіці їм відповідають певні логічні операції.

Логіка висловлювань (ЛВ) — розділ символічної логіки, що вивчає необхідні відношення між висловлюваннями, на підставі чого визначають значення істинності висловлювань; дедуктивна теорія, яка моделює процес виведення одних висловлювань з інших за принципом логічного слідування. Це історично перша формально-логічна система, побудована засобами.

У межах логіки висловлювань можуть бути побудовані морфологічні системи (формально-логічні теорії без дедуктивної частини, тобто без аксіом і правил виведення) та логічні числення (формально-логічні теорії, на синтаксичному рівні котрих задаються системи їхніх аксіом і строго визначена сукупність правил виведення). Більшість класичних формально-логічних теорій логіки висловлювань побудовано у формі логічних числень. Перше числення висловлювань отримало назву «класичне числення висловлювань» (КЧВ) — формалізація висловлювань засобами особливої мови та здійснення логічних операцій над ними з метою перетворення простих висловлювань на складні та їх перетворення на нові складні висловлювання.

4,8(24 оценок)
Ответ:
софика4
софика4
01.07.2021

1. Збірні числівники означають

а) кількість, що складається з певного числа частин цілого;

2. До кількісних числівників належать:

а) власне-кількісні, дробові, збірні та неозначено-кількісні;

Складені порядкові числівники відмінюються так

в) відмінюється останнє слово;

4. Порядкові числівники на -сотий, -тисячний, -мільйонний пишуться

б) разом (одним словом) ;

5. Складеним є такий числівник:

в) сімдесят третій;

6. У якому рядку всі порядкові числівники вжито в орудному відмінку?

б) першим, другим, п’ятим, третім, четвертим;

1. Складений кількісний числівник 894 поставити у формі родового та орудного відмінка однини.

восьмисот дев"яноста чотирьох;  восьмистами дев"яноста чотирма

2. Скласти речення з будь-яким порядковим числівником на –мільйонний.

Сьогодні народився двомільйонний мешканець нашого міста.

Зробіть морфологічний розбір числівника.

Дванадцять лицарів побудували Софію.

Дванадцять - числівник, початкова форма - дванадцять, кількісний, простий, чоловічий рід, називний відмінок. Підмет.

4,6(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ