М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Elton17
Elton17
28.10.2021 20:09 •  Українська мова

333. У котрому з поданих речень є іменний складений присудок? 1. Докія не помітила, як Петро з півпарубка став парубком (М. Стельмах). 2. Споглядання краси очищає людину від усього поганого (Д. Міщенко). 3. Була неділя (І.Нечуй-Левицький). Варіанти відповідей: 1); 2)3; 3)2; 4)2,3; 5) у всіх; 6)у жодному. 334. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Спинюся я і довго буду слухать, як бродить серпень по землі моїй (Л.Костенко). 2. Почав жевріти схід сонця. (І.Нечуй-Левицький). 3. Добрі діти - потіха, а злі — гризота. (Народна творчість). Варіанти відповідей. 1)1,3; 2)1; 3)2; 4)3; 5) у всіх; 6)у жодному.
335. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Не спокушайте мене гласністю(Л.Костенко). 2. Ми - спадкоємці спадків розграбованих (Л.Костенко). 3. А коли ти перестанеш любити? (Л.Костенко). -Варіанти відповідей: 1)3; 2)1,3; 3)1,2; 4)3; 5) у всіх; 6)у жодному.​

👇
Ответ:
fomicheva3ket
fomicheva3ket
28.10.2021

333. У котрому з поданих речень є іменний складений присудок? 1. Докія не помітила, як Петро з півпарубка став парубком (М. Стельмах). 2. Споглядання краси очищає людину від усього поганого (Д. Міщенко). 3. Була неділя (І.Нечуй-Левицький).

1)1  

334. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Спинюся я і довго буду слухать, як бродить серпень по землі моїй (Л.Костенко). 2. Почав жевріти схід сонця. (І.Нечуй-Левицький). 3. Добрі діти - потіха, а злі — гризота. (Народна творчість).

3)2

335. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Не спокушайте мене гласністю(Л.Костенко). 2. Ми - спадкоємці спадків розграбованих (Л.Костенко). 3. А коли ти перестанеш любити? (Л.Костенко).

1)3

Объяснение:

4,7(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MercerNani
MercerNani
28.10.2021
Татове слово.
Слово батьків з давнини вважалось вершиною мудрості. Через те, що наші батьки прожили вік , то вони краще знають як жити. Вони дають мудрі поради, кажуть добрі слова, а якщо ви будете до них дослухатись , то зрозумієте, що то справді корисно- слухати батька й матір.
Тато для своїх дітей зазвичай стає прикладом. Виховує їх так, аби вони стали гарними людьми. Хоча, який батько не хоче, щоб його дитина стала вихованою та культурною людиною в нашому суспільстві? Батько завжди готовий прийти на до словом і ділом. Він, як особа чоловічої статі не буде довго ходити поблизу вашої проблеми, він буде твердо виконувати її з вами. Можливо і не ділом, та добрим словом він завжди вас підтримає, та скаже те,що до вам. Він буде з вами поряд завжди, тому не варто соромитись,а варто просити, щоб тобі щось порадили твої батьки і нехай то мама, і нехай то тато…
4,4(30 оценок)
Ответ:
dianaabilovski
dianaabilovski
28.10.2021
Учому краса і багатство української мови? український поет володимир сосюра в часи великої вітчизняної війни закликав: любіть україну у сні й наяву, вишневу свою україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. у кожному художньому творі ми знаходимо золоті зерна добра, барвистої краси мови. а мова наша дуже багата. нею можна висловити найскладніші думки, найтонші почуття і переживання, передати враження про побачене, почуте, прочитане. про красу і багатство української мови влучно говорить український поет олександр підсуха у вірші "мова": ой яка чудова українська мова! де береться все це, звідкіля і як? є в ній ліс-лісок-лісочок, пуща, гай, діброва, бір, перелісок, чорноліс. є іше й байрак! мова — одне із чудес, за якого люди найтонші відтінки думок і почуттів. вона віддзеркалює душу народу, його історі мова — то цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той всихає від спраги. століттями мова народу була тією повноводою річкою, яку ми називаємо поезією. поетична грань живе в слові, і слово немислиме без неї, як немислима річка без води. наша рідна мова — запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів. проголошення незалежності дало право зайняти українській культурі належне їй місце. а основою, джерелом культури є материнська мова. а яка ж красива, яка милозвучна ота материнська рідна мова. яка багата у висловах, порівняннях, метафорах, гіперболах.
4,5(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ