ответ: Опис золотої осені
На картині Федора Манайла «Золота осінь» я бачу жовто-золоте листя, що посипалося з осінніх дерев. Також видно, що крапає дрібненький дощик. Крізь опале листя та траву тече невеличкий струмочок, який стікає з гір. Я б хотів запустити туди паперовий кораблик. Біля струмка росте струнка білокора берізка, пожовкле листя на якій вже готове опадати. Під березою ростуть невеликі кущі, а за ними йде ліс, що складається з величезних могутніх дубів.
На задньому плані репродукції картини знаходяться малесенькі хатинки. Скоріш за все, це якесь село. Будиночки оточені невеликими деревами та кущами. Схоже, що це плодові дерева та чагарники. На тлі осінніх барв рослинності сільські хатки теж здаються багряно-червоними. Позаду видніється багато високих дерев, які закривають гори. Схили гір притрушені снігом, що нагадує про наближення зими.
Маленьке село здається дуже затишним. Мабуть, там майже не буває пронизливих північних вітрів, адже гори надійно захищають рівнини, де розташовані невеликі будиночки.
Объяснение: Ось твір який ти
210. Скільки в поданому тексті іменників мішаної групи? Слово, чому ти не твердая криця, Що серед бою так ясно іскриться? Чом ти не гострий, безжалісний меч, Той, що здійма вражі голови з плеч? (Леся Українка)
2211. У котрому рядку всі іменники належать до однієї групи (твердої, м'якої, мішаної)? 1. Півень, кінь, сіль, стілець, учень, палій (М'ЯКА) 2. Тире, сокіл, кір, стіл, віл, друг, комар (ТВЕРДА) 3. Запоріжжя, узбіччя, мерехтіння, вчення, море (М'ЯКА)
1)в усіх212. Котрі з поданих іменників не належать до жодної з відмін? І. Макарони. 2. Ліки. 3. Дощі. 4. Межі. 5. Поля. 6. Завгосп. 7. Пюре. 8. Тире. 9. Дефіс. 10.Учительська 11. Комарівський. 12. Ківерці. 13.Токіо.
1, 2, 12 - бо не мають форми однини10, 11 - бо відмінюються, як прикметники7, 8, 13 - бо незмінюваніОбъяснение: