Скласти за малюнками розповідь про зайця і його гостя кролика і визначити у яких словах чергуються (о),(е) з (i) пропоную так:
Жив у лісі гарний зайчик. Був у нього свій дім. Любив зайчик приймати гостей. І ось одного ранку зателефонував зайчикові кролик. Він сказав, що прибуде з Харкова близько сьомої години. Зайчик старанно готувався до зустрічі дорогого для нього гостя: прибирав, готував смачні страви на стіл. Вже на годиннику дев'та година, а кролика все немає. Піднявся сильний вітер. Зайчик запереживав. І ось з лісу вийшов кролик. Виявилось, що він трошки заблукав і забрів не туди. Він подарував хазяїну моркву яскравого кольору. Друзі гарно провели час.
Дім - дому; Харків - Харкова; сьомої - сім - семи; вітер - вітри; забрів - брести; кольору - колір.
Заяц-очень чудесное/чудное животное. Зимой он линяет, и шёрстка становится у него белая. Совсем как первый, чистый снежок. А весной шёрстка совсем другая- светло коричневая. рыжая, либо чёрненькая. А бывают зайцы остаються такими, белыми. Зайчики живут в лесу. Летом и весной питаются корнеплодами, растениями и ягодами. Осенью иногда овощами- морковкой, огурцами. Хорошо едят зайцы и пшеницу, и зерно. А вот зимой откапывают трусишки-зайчишки под снегом листу, ветви. Зайцы зимой и летом окраской шерсти. зимой-белая. как чистый снег. Летом- коричневая, совсем как земля. У зайчишки множество врагов. Это- хищный волк, хитрица-лисица, крупные птицы, дикие собаки. Но заец хоть и трусливый окраской и ногами. Зря говорят: заец -трус. Это совсем не так. если бы он был трусливым. слабым. хилым, то были зайцы-редкими животными. И были бы, занесенны в Красную Книгу, как вымирающее животное!
твір на тему Українська мова у соцмережах (10речень)
Объяснение:
твір на тему Українська мова у соцмережах (10речень)