Відповідь:
Наші батьки є найближчими людьми для нас, тому ми повинні бути вдячними їм за все, тим більше за їхні поради і настанови. Вони, немов пророчі слова, звучать від них. Бо так і стається. "Побережи себе",-сказала мати синові у той страшний вечір, перед тим, як він потрапив в страшну аварію. Вона ж, немов відчувала це. Недарма люди говорять: "Батьківські поради мудріші за всі інші". Бо хто ж, як не батьки, можуть нас найкраще зрозуміти. Лише вони нас підтримають в любій ситуації, не зрадять, не образять. Так, безумовно, бувають сварки після яких псуються стосунки між батьками і дітьми. Кожен переживає це по-складному. Тому потрібно уникати неприємних ситуацій, допомагати їм, слухатися їх, бо хто як не вони до завжди. Саме тому батьківські поради - мудрі.
Пояснення:
«Улюбленi пiснi моєï мами»
Моя мама народилася в селі, але зараз живе в місті. Коли вона була маленькою дівчинкою, то часто слухала пісні, які співала її мама, моя бабуся. Це різні народні колискові та багато сучасних пісень. Багато з них пам'ятає й досі. Коли я слухаю її, стає сумно, спливають образи заходу над річкою, широких схилів Дніпра; красивих дерев, які опускають свої вітки до самої води. І я думаю — яка ж красива природа в наший рідній Україні.
А більше всього мені подобається мамин голос — тихий, сумний, рідний. І я відразу хочу їй чимось до або її втішити. Адже вона — моя найрідніша людина!
Объяснение:
В переповненому:
1.Сніжинки літають як літачки.
2.Дорога пішла вверх у гори .
3.Сонце сміється щасливо і дзвінко.
4.Поле загорілося барвистими соняшниками.
5.Плаче хмаринка в небі.
В прямому:
1.Світлі думки сьгодні у Марічки.
2.Я сьогодні поранилась гострим ножем.
3.Тетянка їла солодкі цукерки.
4.Цієї зими часто сніжило і вітер здіймав хуртовини
5.Зима була холодна і морозна