М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
feliz3600
feliz3600
10.12.2020 23:09 •  Українська мова

Аналіз улюбленого художнього твору

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gaibog
gaibog
10.12.2020

На склади:

зе-мля,не-віс-тка,піз-ній,чор-ні-ті,пе-ред-міс-тя,міц-ний,май-стру-ва-ти,від-чис-ти-ти,муд-рий,лис-то-пад,гвин-тів-ка,віс-тря,вий-ти,пе-рей-ня-ти,нав-чан-ня,піс-тряк,від-важ-ний,від-вез-ти,рос-ли-на,виз-на-ння,вив-че-ний,рюк-зак,пер-стень,оз-на-ка,жас-мин,під-вес-ти-ся,ко-рис-ний,вид-ра,від-ва-га,вий-ня-ти,ман-дру-ва-ти,пе-рей-ти,про-ва-лля,ус-міш-ка,від-ро,теп-ло,а-е-ро-порт,за-чер-стві-лий.

Для переносу:

зе-мля,не-вістка,невіс-тка,піз-ній,чор-ніти,чорні-ти,перед-містя,міц-ний,май-струвати,майстру-вати,майструва-ти,від-чистити,відчис-тити,відчисти-ти,муд-рий,ли-стопад,листо-пад,гвин-тівка,гвинтів-ка,віст-ря,вий-ти,перей-няти,пе-рейняти,нав-чаня,навчан-ня,вив-чений,вивче-ний,рюк-зак,пер-стень,оз-нака,озна-ка,жас-мин,під-вестися,підвес-тися,ко-рисний,корис-ний,вид-ра,від-вага,відва-га,вий-няти,вийня-ти,ман-друвати,мандру-вати,мандрува-ти,пе-рейти,перей-ти,про-валля,провал-ля,ус-мігка,усміш-ка,від-ро,теп-ло,ае-ропорт,аеро-порт,за-черствілий,зачер-ствілий,зачерсві-лий.

4,7(30 оценок)
Ответ:
wigler
wigler
10.12.2020

Слова об'єднуються в групи (ряди чи гнізда) за значенням та будовою: учити, учитися, учитель, учителька, учительст­во, учительська, учительський, учень, учнівство, навчання, нав­чальний, заучувати, переучувати, недовчити, завчити, зав­чений та ін. Такі групи слів називаються спорідненими, або спільнокореневими словами.

Корінь — це спільна частина споріднених слів, яка вира­жає їх загальне значення. Такою спільною частиною наведе­ного ряду слів е-уч- (-вч-). Вона й виступає коренем кожного з цих слів. Отже, для виділення кореня у слові треба дібрати споріднені слова.

Слід відрізняти справді споріднені слова від неспоріднених. Наприклад, у групі слів водяний, підводний, заводнити, заводити, розводити, доводити, заводський, заводчани виді­ляється спільна частина -вод-. Чи є вона коренем для всіх Цих слів? Ні, бо не всі ці слова за значенням споріднені. Тут маємо три групи споріднених слів: 1) водяний, підводний, за­воднити — корінь -вод-, що в слові вода; 2) заводити, роз-водити, доводити — корінь -вод-, що в дієслові водити; 3) sa­mt водський, заводчани — корінь -завод-, що в слові завод.

Объяснение:

4,6(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ