М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Розставте, де потрібно, розділові знаки. Речення розібрати, над кожним словом – частина мови!
Праця багатство людини. Наш народ це ж океан. Любить свій край це для народу жити боротися за юне за нове. Вік прожити не поле перейти. Мої слова не зброя не ридання. Один син не син два сини пів сина три сини ото тільки син. Добре говорити значить просто добре думати вголос. Я не актор для мене усе дуже серйозно. Цей білий світ березова кора по чорних днях побілено десь звідтам. Давнє кохання це пам’ять дерева про листя що облетіло. Відчувати в окопі живу душу це щастя. Струмок серед гаю як стрічечка. Кров людська не водиця . Серце не камінь. Прийняти рушник поцілувати його знак згоди. А осінь як спомин. Молодість буйність а старість не радість. І тільки я до цього непричетна. Я зайва на своїй землі. Я боюсь спокою бо спокій як мені здається початок кінця. Ні про що не турбуватися ні за що не переживати значить не жити а бути мертвим адже турбота це рух душі а жити це рух. Багата держава яку утворюють бідні люди абсурд.
2.«Я – коректор». Знайдіть лексичні помилки в реченнях.
На лекціях по етиці професор розповідав студентам, як тактичніше вчинити в тій чи тій не надто приємній ситуації. Імунологи прогнозують, що послідні місяці року будуть удачними для укріплення здоров’я. На симпозіум поїде чисельна група науковців, які приймали участь у досліді цієї теми. На конференцію запросили різних за фахом лікарів: від хірургів до реабілітації.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
SnowWhite98
SnowWhite98
15.03.2021
1) Сьогодні дуже яскраво світить сонечко.  ( сонечко - підмет, світить - присудок)
2) Мама купила мені дуже-дуже багато різних солодощів. ( мама - підмет, купила - присудок)
3)  Маринка дала мені почитати дуже цікаву та захоплюючу книжку. ( Маринка - підмет, дала - присудок)
4) За вікном швидко капає холодний дощик і вітер гучно завиває. ( дощик і вітер - підмети, капає і завиває - присудки)
5) На високих горбах, вкритих зеленою травою, спокійно паслись  паслись корови. (корови - підмет, паслись - присудок)
4,4(30 оценок)
Ответ:
мирэлюзий
мирэлюзий
15.03.2021

Любов до Батьківщини. Ці слова наповнилися реаль­ним змістом улітку 1991 року. До цього українцям прищеплювали любов до могутньої імперії, тобто Ра­дянського Союзу. Тепер перед кожним на певному сту­пені саморозвитку постає питання, яке винесено в заго­ловок цього твору. Дійсно, як пояснити собі дивне по­чуття єдності з народом, землею, історією, що зветься любов’ю до Батьківщини?

Для себе я відповів на це питання. Почуття любові до України є тим почуттям, що об’єднує землі, згуртовує лю­дей. Завдяки такій любові різномовні люди перестають бути диким натовпом, а населені пункти — брудними гур­тожитками. Єднаються люди, розквітають міста — ось так людські почуття впливають на світ.

Любов до Батьківщини не може бути обов’язком, адже про це ні в якій конституції чи кримінальному кодексі не напишеш. Це почуття, гідне справжнього громадянина, виникає в кожного з нас від народження, і з часом воно гартується й міцнішає. Але є й ті, хто зрікаються цього почуття, плюндрують звання українця. Як цьому зарадиш? Мабуть, уже ніяк.

Хто щиро любить свою Батьківщину? Селянин, який плекає золото хлібу. Працівник заводу — майстер, у якого золоті руки. Учитель, який рік за роком віддає знання своїм учням. А ще лікар, бібліотекар і багато-багато інших.

Зрозуміло, хто не любить України, хто лише носить гла­деньку машкару любові? Той, хто не працює задля її добро­буту й процвітання.

З часом, коли суспільство нарешті вирине з кризи, пи­тання про любов до рідної України більше не постане. Це почуття ввійде в плоть і кров нації, стане її органічною часткою. І доля тоді щиро всміхнеться браттям-українцям. Золоті часи настануть для нашої держави. То ж примножуймо свою любов до Батьківщини — вона повернеться до нас сторицею!

4,8(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ