М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Потрібно на українській мові план до цього тексту


Потрібно на українській мові план до цього тексту

👇
Открыть все ответы
Ответ:
cthutq1597539
cthutq1597539
05.05.2020
Скільки все приємного та корисного можна вирішити за до розмови. Він сприяє з'ясуванню відносин, вирішення проблем мирним шляхом, і простому людському відпочинку. Слова, сказані в потрібний час і з потрібним змістом, можуть розтопити будь-яку душу і серце, відкрити найтвердіші двері і примирити самих вигадливих ворогів.

Слова є найрідніші, які говорять найулюбленішим і близьким людям, є мудрі слова, за до яких можливо переосмислити суть життя і перепланувати все по-новому, кращому шляху. І є просто чисті, милозвучність і красиві слова для душевного дружньої розмови, сімейної бесіди і хороших порад. Слово дуже багато чого допомагає домогтися в житті. Правильно сформульована мова з чистих, мудрих і красивих слів багато говорить про людину. До нього одразу проявляється повага, його хочеться слухати. З такою людиною приємно розмовляти, є багато спільних тем, є можливість запитати рада. Таких людей люблять і поважають, за на заходи і в компанії, просто спілкуються із задоволенням.

Час пливе, багато чого змінюється, але слова, сказані в будь-якому столітті, залишаються назавжди в пам'яті людства. Хороші, мудрі, рідні та чисті слова переходять з покоління в покоління і допомагають багатьом людям в життєвих питаннях.
4,4(69 оценок)
Ответ:
jungkook010997
jungkook010997
05.05.2020
Спочатку слово, потім правило, за яким пишиться апостроф.
М'ята (губний "м"), подвір'я (твердий "р"), двох'ярусний (складне слово), морквяний (приголосний перед "в"), миш'як (іншомовне слово), Лук'янчик (спільнокореневе слово-виняток), зв'язати (губний "в"), тьмяний (приголосний перед "м"), роз'юшений (префікс із кінцевим приголосним),
черв'як (правило про попередній приголосний не діє на "р"), В'ячеслав (губний "в"), кон'юктура (префікс із кінцевим приголосним), духмяний (приголосний перед "м"), пів-Європи (правило із вживанням префікса "пів-"), верб'я (губний "б").
4,8(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ