хліб - це багатсво нашої країни. його треба берегти і шанувати. а як хліб з'являється на нашому столі? Вирощування хліба - це чітко складена праця не однієї людини. Для того, щоб ми могли їсти добрий хліб, спочатку землю потрібно обробити. Навесні трактори її оруть, культивують. Далі сіялки сіють зерно. Всю весну зерно росте, а літом починає колиситися. Завдяки сонцю колосся дозрівають і на прикінці літа або на початку осені прийшов час збирати врожай. Комбайни збирають наше зерно і відвозять його до млина. Саме у млені звичайне зерно перетворяється в борошно з якого або на пекарнях, або у дома печуть саме той хліб, що кожний день є у нас на столі.
На перший поглад ці три визначення однакові. Одноклассник в будь-якому разі є твоїм товаришем, а одже і твоїм другом. Але якщо замислитись над цими твердженнями можна зрозуміти, що це зовсім різні речі.
Почнемо з початку. Друг - це людина, яка щиро любить тебе , яка бажає тобі лише добра. Це той, хто до в будь-яклму випадку, щоб ти не скоїв. Друг підтримає в важку хвилину, дасть пораду і ніколи не відмовить і до Так дружба повинна бути справжноью. Не тільки друзі повинні дпмогати тобі, а і ти своїм друзям. Взаємна до розуміння одне одного - це головне правило друзів.
Товариш лише спілкується з тобою. Він може домогти тобі чи ти йому, але повністю ви одне одному не овіряєте. Часто я гарних товаришів виодять гарні друзі, бо запеклі вороги Це життя не передвачене і різні випадки бувають.
а одноклассник - це людина з я кою ти проведешь 11 років свого життя, ви знатимите одне одного тільки наполовину. І після закінчення розійдетесь в різні сторони і може навіть не згадаєте про свої звязки.
Люди разні, гововне розуміти хто є твоїм другом, хто товаришем, а хто лише твій однокласник!
Тарас Шевченко с рождения любил писать и рисовать. В детстве он часто прятался в бурьяны и на маленьком клаптике бумаги сочинял стихи или рисовал. Несмотря на то, что он остался сиротой, Тарас Григорьевич старался найти себе учителей. И находил. Первым его учителем был дьячок, который любил выпить и не раз сек Тараса из-за плохого настроения. Несмотря на такую учебу, Шевченко все-таки смог выучить грамоту. Вторыми его учителями были соседние маляры, но они смогли лишь обучить Тараса Шевченка элементарным приемам рисования. После них Шевченко стал пастухом овец, но недолго им был, так как когда ему стукнуло 16 (в 1829г.) его забрали в прислуги Энгельгардта (изначально в роли поваренка, потом - казачка). Увлеченье живописью не проходило, а наоборот увеличивалось с каждой минутой. За эту страсть Шевченко не раз получал «по шее» от своего хозяина. Устав лупить Тараса и заметив у него талант к рисованию, Энгельгардт отдал его на обучение к мастеру живописи, Ширяеву. Именно там Шевченку, удавалось (когда улыбалась удача) срисовывать статуи в Летнем саду и посещать Эрмитаж. Однажды, срисовывая очередную статую, Тарас Шевченко познакомился с И.М. Сошенком. Это знакомство сыграло огромную роль в биографии Тараса Шевченка. Ведь именно благодаря Сошенко он познакомился Венециановым, Брюлловым, Жуковским. Эти люди и выкупили Шевченко у помещика Энгельгардта. По тем временам это было целое состояние. И что б получить его получить Брюллов нарисовал портрет Жуковского. С графа Вьельгорского был устроен частный аукцион, на котором продали этот портрет за 2500 рублей. Именно за эту цену был