Що значить любити Батьківщину — одне з найбільш запитуваних користувачами в мережі інтернет. Ця тема дуже актуальна в наш час. Давайте і ми трохи поміркуємо з цього приводу.
Батьківщина — що ж це таке? У кожної людини поняття Батьківщини своє. Для когось є мала Батьківщина — це вулиця, будинок, де він жив, а для когось є і велика Батьківщина — це країна, де людина народилася і виросла. Взагалі, поняття Батьківщини не залежить від територіальної кордону. Головне, щоб людина, де б він не знаходився, знав, що він — частинка цієї місцевості. Батьківщина — те місце, куди людини «тягне» всією душею і серцем, куди б йому хотілося повернутися, не дивлячись ні на які перешкоди і обставини; те місце, за яке він стоїть «горою» і прагне захистити, зберегти і зберегти його.
Що значить любити Батьківщину, вітчизну
Часто можна почути фразу «любов до Батьківщини». А що вона означає? І взагалі, у чому ця любов проявляється? Любов до Батьківщини — це почуття патріотизму, почуття гордості за свою країну, батьківщину чи той куточок Землі, що людина вважає своєю Батьківщиною. Бути може, ви запитаєте: «А за що її можна любити?». Відповім, що Батьківщину можна любити і поважати просто так, а не за щось: за те, що вона у нас є; за поля, ліси, моря, океани, та просто за те, що ми тут живемо! А любов до неї проявлятися повинна, перш за все, в повазі до законів, суспільству цієї країни, в любові до історії і минулого Батьківщини. Також, готовність стати на захист своєї вітчизни, в будь-якій ситуації — також є проявом патріотизму! На мою думку, кожна людина повинна вирішити для себе, що означає для нього Батьківщина, полюбити її. А потім робити вчинки, що впливають на її подальший розвиток! Адже це і буде проявом почуття патріотизму!
Про нашу Батьківщину можна говорити нескінченно, але якщо хтось запитає мене про те, що ж вона значить для мене, я відповім, що моя Батьківщина — Росія, а також віра, надія і любов!
Проблема сміття
Згідно останніх соцопитувань, ця проблема постійно перебуває у топі. Українців турбує засміченість територій, нерегулярний вивіз сміття та відсутність інфраструктури для сміттєпереробки.
Забруднення повітря
Основний фактор, який впливає на стан повітря у населених пунктах України – безперечно, автомобільний транспорт. Саме він належить до основних забруднювачів повітря. До прикладу, саме вихлопні гази автомобілів містять більш, ніж 200 хімічних продуктів, які вважаються токсичними.
Промислові відходи
Основне джерело їхнього утворення в Україні – підприємства паливно-енергетичного, хіміко-металургійного, гірничо-промислового, агропромислового комплексів. Причому, найтоксичнішими вважаються ті, у складі яких знаходяться нафтопродукти, важкі метали і пестициди, що утворюються на промислових комплексах у Дніпропетровській та Донецькій областях. Майже 20 тис. га земель знаходяться під сховищами цих відходів, що у результаті забруднюють води та повітря.
Виснаження та збідніння чорноземів
Воно виникає внаслідок інтенсивної сільськогосподарської діяльності людини. Сюди ж можна віднести і промислове забруднення ґрунтів, достатньо широке розповсюдження монокультур, використання азотних і нітратних добрив.
Як боротись з екологічними проблемами в Україні?
ecology2 1024x683
Говорячи про шляхи розв’язання екологічних проблем, кожен житель України має усвідомлювати у першу чергу свою відповідальність. Не дивлячись навіть на те, що екологія – у пріоритеті державних задач.
Розглянемо кілька дієвих ів вирішення екологічних проблем.
Доходи з відходів
Кожен ресурс колись вичерпується. Це ж стосується і нафти, природного газу, руди. Саме звалища можуть стати додатковими джерелами видобутку цих продуктів. Наприклад, у Мексиці на одному з таких звалищ було поховано близько 80 тон міді.
Ті ж терикони можуть стати джерелом для видобутку цементу чи кераміки, а побутове сміття – добрива чи горючого газу.
Отримання електроенергії із чистих джерел
Саме такий підхід дозволяє вирішувати проблему забруднення повітря та виснаження паливних корисних копалин.
Так, сонячні електростанції будуються без труб, які забруднюють повітря та системи відвалів, які, своєю чергою, забруднюють ґрунти своїми викидами.
Практично те ж саме стосується і вітроелектростанцій, які стають все більше популярними у світі та Україні зокрема.
Економія ресурсів
Кожен має свідомо та практично споживати природні ресурси, розуміючи, що вони – вичерпні. Вдумайтесь: в середньому українець витрачає кожної доби до 350 л води. Тоді як європеєць витрачає до 120-ти.
Економне використання води має стати нормою для нас. Погодьтеся, не так складно вимикати воду, коли чистиш зуби або коли намилюєшся.
Збереження природи
Мова йде про створення природоохоронних територій, де забороняється будь-яка господарська діяльність.
Объяснение:
напиши це все більш стисло, якщо ініормації потрібно мало. випиши найголовніше