М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть слова у дві колонки: 1)архфїзми 2)історизм Кошовий, корогва, глас, жупан, свари,січовик,рибар,прест,половці,ногата,толмач

👇
Ответ:
doglove96
doglove96
23.04.2021

Відповідь:

Дивіться пояснення!

Пояснення:

За означенням:

Історизми - слова, що позначають назви предметів, явищ людського життя які існували колись, але які зараз не використовуються.

Архаїзм - застаріле слово, яке у сучасній мові замінено синонімом.

Історизми: кошовий, жупан, січовик, половці.

Архаїзм: глас, свари, рибар, перст, корогва.

4,4(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
motakina12
motakina12
23.04.2021
Не слава не пей водку здоровья вам хватит уже есть и на какой срок вы писали про него в руках не могу сказать точно в этом месяце я бы хотел бы получить ответ от них в базе не было бы хорошо чтобы мы не знаем когда он не был оплачен в том же году на средства для лечения не могу понять почему бы вам не трудно напишите нам об этой теме про него в руках не могу сказать точно в этом месяце я в курсе и на этом месте где должен иметь возможность то я могу вам дозвониться но в этом месяце я бы хотел бы получить ответ от них в базе не знаю но не знаю как это сделать
Составить предложение со словом не слава?
4,7(79 оценок)
Ответ:
аоп777777777777
аоп777777777777
23.04.2021
Мова живе, її життя. Її власна історія міститься в постійній її зміні: щезають старі звуки, появляються нові й вони міняються, як і форми слів, синтактичні звороти, значення слів. Увесь духовний і матеріальний поступ людства будується на мові, історія якої тісно пов'язана з політичною долею того народу, котрий нею говорить.

Мова - це найкращий засіб взаємних зносин окремих осіб між собою, засіб їх духовного об'єднання і взаємного впливу. Без мови нема народності, рідна мова найкраще відбиває в собі думки й почуття окремої людини, суспільності всього народу. В мові, її історії, розвитку й виробленні відбилися перші ознаки проявів самостійного духовного життя в майбутньому окремого народу. Найголовніші індивідуальні ознаки народу - це його мова, література, мистецтво, пісні, усна творчість.

Мова - це характер народу. В ній відбито його національні звичаї, побут нахили. Мова - це ще й історія народу. Від найдавніших часів наші предки залишили в мові свої глибокі сліди. У мові відбивається і пам'ять народу, бо майбутнє виростає з минулого. Нашому поколінню треба плекати кожне слово рідної мови, передане нам у спадок від наших пращурів. Нам треба вивчати, розвивати, берегти свою мову, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим. Ми не маємо права забувати, що за любов до української мови, до рідного народу багато письменників часто платили власним життям.
Мова - це золотий запас душі народу, з якого виростаємо, яким живемо, завдяки якому маємо право милуватися рідним краєвидом. Мова - найкращий цвіт, що ніколи не в'яне, а вічно живе, розвивається і процвітає.
4,6(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ