М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aruna30
Aruna30
11.11.2020 20:57 •  Українська мова

Есе на тему використання мови жестів і міміки в повсякденному житті

👇
Ответ:
nastyan00
nastyan00
11.11.2020

Інформація, що передається словами, та мовою жестів не обов'язково узгоджується одна з одної. Слова промовляють не завжди те, що очі й міміка. Наприклад, на початку кохання, яке щойно зароджується, зміст розмови абсолютно банальний, але мова без слів говорить про зовсім інше.

Сучасна психологія приділяє велику увагу мові без слів. Учені провели ряд досліджень та експериментів і одержали цікаві результати в уій галузі. В багатьох випадках ідеться про істини, які досвідченим людям відомі, але досі вони не усвідомлювали й не осмислювали їх.

Доктор А. Лоуен у книзі «Фізична динаміка структури характеру» пише: «Ніякі слова не можуть бути такими зрозумілими, як мова тіла, коли ми навчимося її розуміти». Лоуен вважає, що, наприклад, вигнуті назад плечі виражають прихований гнів, підняті — страх, згорблені плечі вковують на те, що людину гнітить якийсь тягар тощо.

Безперечно, кожний емоційний стан пов'язаний з певними фізичними виявами. Якщо людина сумна, у неї опущені плечі і кутки вуст. І, навпаки, якщо весела, то плечі у неї розправлені, а сама вона весь час посміхається. Все її тіло виражає настрій, бажання спілкуватися з іншими людьми або його відсутність.

Мова тіла може виявлятися по-різному. М. Арджайл виділяє шість типів спілкування за до тіл

4,6(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zac00
zac00
11.11.2020

Объяснение:

Сінним конем і солом’яним волом недалеко заїдеш.

Маленька праця краща за велике безділля

Бездонної бочки не наллєш.

Дерево міцне корінням, а людина трудовим горінням.

Хто винен, віддати повинен.

Вчення в щасті прикрашає, а в нещасті потішає.

Добрим словом мур проб’єш, а лихим і в двері не ввійдеш.

Їж хліб із сіллю і водою, живи правдою святою.

Коли старанно косять, то сіна зимою не просять.

Яке коріння, таке й насіння.

Рання пташка росу оббиває.

Куди вітер віє, туди гілля гнеться.

Нічна зозуля денну перекує.

4,6(89 оценок)
Ответ:
Hasky12
Hasky12
11.11.2020

Учитель! Горде і славне звання. Праця вчителя споріднена з працею хлібороба й будівельника - із зернин добра й справедливості вирощує він душу людини, із цеглин знань складає наш розум. А моя перша вчителька - це квітка у снах моїх, яка цвіте і приваблює своїм сяйвом багатьох дітей.

    Перший раз у перший клас ми прийшли і побачили першу вчительку - Валентину Іванівну Удовик. Її лагідна посмішка приваблює, а очі такі добрі, як у рідної мами! Від звука до букви, від слова до тексту… Через простір рідного краю мандрували ми чотири роки з дорогою нашою вчителькою. Валентина Іванівна була вимоглива до кожного, саме за це ми їй дуже вдячні.

    Зараз наша перша вчителька на заслуженому відпочинку. За плечима має чималий педагогічний і життєвий досвід. Швидко, як на вороних конях, промчали молоді роки, не встигла й озирнутися, а вже 35 років минуло відтоді, коли вперше переступила поріг Семенівської школи.

    Народилася Валентина Іванівна 29 березня 1959 року в мальовничому селі Кімличка. У 1974-у закінчила восьмирічку, а згодом здобувала знання у Берестівській школі, з якої вийшла не просто випускницею, а випускницею з відзнакою. Не встигла перепочити - вже піонервожата у Яснопільщині. У матері щеміло серце: "Як там моя дитина? Чи скоро приїде?". Та ось Валентину Іванівну перевели до нашої Семенівської ЗОШ, поблизу рідного села. Цього ж року вступила до Глухівського педагогічного інституту, який успішно закінчила в 1982 році. Через рік молодій вчительці дали перший клас. Як же тоді хвилювалася - па-м'ятає ще й досі.

    Певно, немає в Семенівці такої родини, яка б не шанувала Валентину Іванівну як першу вчительку. Є такі сім'ї, в яких мати і донька, батько і син училися писати й читати у неї. Власне, знають її не лише в селі, а й в усьому районі. До пізнього вечора вчителька працювала у школі, а вдома ж родина, господарство. Коли що встигала - лише Богу відомо.

    Вона довіку вдячна своїм рідним, які підтримували її, з розумінням ставилися до участі в художній самодіяльності, без якої вона просто не уявляла свого життя. Валентину Іванівну завжди бачимо енергійною, активною, доброзичливою.

    "Вчителько моя, зоре світова…" як прекрасно і як влучно назвав Андрій Малишко вчительку у вірші. Дійсно, як зоря ранкова дарує радість нового дня, так і Валентина Іванівна дарувала нам щоденну радість пізнання світу, майстерно "ліпила" з нас справжніх Людей.

    І де б я не була, скільки років мені не минуло, я ніколи не забуду мою другу маму.

    З роси й води Вам, моя дорога вчителько! Хай Ангел-охоронець скрізь оберігає, щастя, здоров'я міцного бажаю.

4,5(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ