Я невпевнена, але б зробила так: апельсин - к. апельсин, апельсиновий - к. апельсин, с. ов; апетит - к. апетит, апетитний - к. апетит, с. н; пшениця - к. пшениц (ц може чергуватись на ч), пшеничний - к. пшенич, с.н; абрикос - к. абрикос, абрикосовий - к. абрикос, с. ов.
Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її не збудуємо, адже ми і є та держава яка мала б збудуватися. Зараз у світі дуже вашко знайти добрих людей. Адже дуже багато таких (людей) , які все роблять заради власної вигоди.А вони навідь не задумуються , які погані наслідки можливі. Цим є приклад -війна. Адже той призидент який почав війну , напевно він захотів розширити свої кордони. Але він не подумав добре. Скільки солдатів в АТО забирали. Жінки залишилися вдовами, діти залишалися без тата , рідного батька. Ніхто з нас не зробить нації , коли ми самі не схочемо бути нацією. Адже є такі люди , які вважають себе "вищим " за когось іншого. І звичайно ж вони над ними можуть і морально і фізично знущатися. Цим я приклад -(можливо ви це бачили і чули у новинах) коли одна дівчинка( 9 клас) влаштувала побої другій дівчинці( 7 клас) за те , що вона до неї неправильно звернулася. А інші діти ( їхні однокласники) СПОКІЙНО НА ЦЕ дивилися . І не тільки дивилися , а й підтримували дев'ятикласницю бурними о Зробіть собі якійсь урок з того , що я вам сьогодні розповіла будьте ЛЮДЬМИ , адже як ви будете ставитися до інших, так вони і будуть ставитися до вас!
Курличеш — дієслово, означає дію, відповідає на питання що робиш?, початкова форма — курликати, не доконаний вид, не перехідне, друга дієвідміна, дійсний б, теперешній час, друга особа однини. чую - дієслово, означає дію, відповідає на питання що роблю? початкова форрма - чути, не доконаний вид, не перехідне, перша дієвідміна, дійсний б, теперішній час, перша особа однини. світить - дієслово, означає дію, відповідає на питання що робить? початкова форма-світити, не доконаний вид, не перехідне, друга дієвідміна, дійсний б, теперішній час, третя особа однини.
апельсин - к. апельсин, апельсиновий - к. апельсин, с. ов;
апетит - к. апетит, апетитний - к. апетит, с. н;
пшениця - к. пшениц (ц може чергуватись на ч), пшеничний - к. пшенич, с.н;
абрикос - к. абрикос, абрикосовий - к. абрикос, с. ов.