Інколи від моїх однокласників можна почути, що спорт школярам не потрібний. Вони вважають, що спортом повинні займатися лише спортсмени та ті, що збираються стати спортсменами. А звичайним хлопця та дівчатам спорт ні до чого.
Але я з такою думкою не можу погодитись. Я впевнений, що спорт потрібний кожній людині. Дорослі, які переконалися в цьому, називають спорт своїм другом. Вони кажуть, що спорт допомагає їм у житті. На стадіонах, у басейнах, у тренажерних залах, на бігових доріжках часто можна побачити людей, які не є професійними спортсменами. Тут бувають інженери, лікарі, вчителі, шофери, продавці, перукарі, представники інших професій. Спорт допомагає їм бути сильними, здоровими, красивими, витривалими.
Фізична підготовка потрібна не лише дорослим, але і нам — школярам. Адже наш організм тільки розвивається. Довге сидіння на уроках, за домашніми завданнями призводить до перевтомлення. Усім відомо, що втомлена людина втрачає працездатність. Саме спорт може до нам у цю хвилину. Чередування розумової праці з фізичними вправами переможе втому. А щоденна ранкова фіззарядка, годинне заняття спортом вдень загартують і зміцнять наш організм. Школяр, що регулярно зай мається спортом, стає сильним, здоровим, спритним, дужим, витривалим. Він легко впорається і з розумовою і з фізичною працею. Помічено, що такі учні добре уміють планувати свій час і тому багато встигають.
А ще спорт — це здоров'я. Зміцнена спортом людина рідко хворіє. Якщо навіть хвороба трапиться, то загартований організм швидко її подолає.
Я вважаю, спорт просто необхідний нам, школярам.
YULIA SHYSHENKO
Сьогоднішня тема складна. Для деяких людей сьогодні прозвучать елементарні речі, які вони виконують кожного дня навіть не задумуючись. А для деяких — це буде справжнє відкриття, це те, на що можливо хтось зовсім і ніколи не звертав увагу, але збирав врожай з ділових невдач.
Психологи кажуть, що будь-яка дія людини є вираженням її внутрішньої суті. Тобто якою людина є насправді, те вона і виражає у свої повсякденних діях. Наші най ші звички, дії, рухи, слова, метод письма — це все дає нашим співрозмовникам певну інформацію про нас.
Сьогодні я б хотіла, щоб за до цієї статті ви напрацювали одну дуже корисну звичку — вміння користуватися своїм ім'ям. Ми не будемо говорити про глобальні речі як от особистий бренд. Ми будемо говорити як і де писати своє власне ім'я і на що це впливає на прикладі пошуку роботи чи персоналу. Бо ми знаємо своє ім'я все життя, але інколи не вміємо повноцінно ним користуватися.
Колись я працювала в одній великій міжнародній компанії. Коли я телефонувала в якусь організацію чи компанію, я представлялася "Доброго дня, вам телефонує Юлія Шишенко із компанії "Х". Річ у тому, що ця компанія є дуже відомою, її бренд знають всі. А значить і мої питання вирішувалися першочергово і дуже якісно. Бо за моїм ім'ям стояла велика компанія зі своїм великим ім'ям. За моїми помилками, діями чи запитаннями також стояла компанія.
Коли я почала працювати самостійно, то за моєю спиною вже нікого не було. Приходилося самостійно телефонувати першим клієнтам і називати своє власне ім'я, яким ти відповідаєш за все, а не тільки за якість своєї роботи. І тоді я почала задумуватися про значення мого власного імені і про те як я можу його використовувати.
З того часу я розробила чимало методів та принципів, з якими ділюся з кандидатами на кар'єрних консультаціях. А деякими поділюся і з вами.
В налаштуваннях будь-якого поштового сервісу є можливість вказати правильно: Ім'я Прізвище (окрім деяких версій програми Outlook, де технічно немає функції зміни імені).