М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

.(Твір: щоб рибу їсти, треба в воду лізти).

👇
Ответ:
Маруся9991
Маруся9991
23.11.2020

Якщо хочеш щось мати, треба попрацювати.Дарма ніколи нічого не дістається. Наприклад, ти захотів пиріжків, але ж треба їх спекти, ти хочеш нову мобілку, але ще ж треба на неї заробити.

Тож не барись, до праці берись!

4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Hskke
Hskke
23.11.2020

Пам"ятаєте Елізу Дулітл із славнозвісної п"єси Бернарда Шоу "Пігмаліон"?  Ця проста англійська дівчина з передмістя Лондона, що продавала на вулиці фіалки, була майже зовсім неосвіченою, але навіть вона розуміла, що розпізнати людину дуже легко, почувши, як саме вона говорить. Скориставшись першою ж нагодою, вона твердо вирішила будь-що, попри всі труднощі, поліпшити свою мову. Вона мріяла стати справжньою леді і відкрити власну квіткову крамницю.

- Щоб стати поважаною людиною у суспільстві, треба володіти мовним мистецтвом, - скажемо ми, розвиваючи цю думку Елізи Дулітл, а також відомого мексиканського поета Октавіо Паса та багатьох небайдужих людей, які вболівають за долю своєї рідної мови.

А чи завжди впливає ступінь освіти носія мови на якість його мовлення? Щоб це зрозуміти, достатньо лише на півгодинки увімкнути телевізор. За цей час ви почуєте від дикторів, ведучих, від просто людей, від високоповажних людей, в тому числі – бізнесменів і депутатів парламенту стільки словесного бруду, що  стає соромно за стан освіти, вихованості, обізнаності людей щодо їхньої мови. Але ж переважна більшість із них  має вищу освіту, а багато хто й не одну! Складається враження, що їм не подобається мова, якою вони змушені говорити, що її насаджують штучно, примушують говорити мовою,  якою вони насправді не володіють.  

Я хочу сказати, що в нашій країні, на відміну від Англії 19 сторіччя, знання, а точніше незнання мови не є запорукою «успішного життя», тобто, можна стати заможним і щасливим, користуватися високим становищем та мати імідж поважної особи, не маючи навіть достатнього словникового запасу.  

"Людина вища за тварину здатністю до мови, але нижча за неї, коли негідно поводиться з мовою". Це сказав великий поет персидський Сааді, і з цим я згоден.

4,5(30 оценок)
Ответ:
Balanshiki
Balanshiki
23.11.2020

NEONHY 4 дня назад

Попроси больше объяснений Следить Отметить нарушение

ответы и объяснения

raspberry3566

Raspberry3566Середнячок

Малюки з’являються на світ з вродженим потягом до солодкого, оскільки материнське молоко містить цукор. У новонароджених дітей близько 30 тисяч смакових рецепторів, тому їх смак набагато гостріший. Це зокрема пояснює, чому дитяче харчування може здаватись прісним та чому дітям настільки подобаються продукти з яскраво вираженим солодким смаком.

Проте до 20 років у нас залишається лише третина рецепторів, здебільшого на язику. Саме тому людина вже може терпіти і навіть насолоджуватись смаком продуктів, які раніше викликали неприязнь

Объяснение:

4,4(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ