М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Помилково вжито розділові знаки в реченні рядка * Ліси мої хто вас убереже? Тут сіють пшеницю й ячмінь, садять бараболю та цибулю. Співає ліс захриплими громами, веде за повід стежечку худу. 2. До якої форми належить дієслово "гнати" у реченні : Верби сплакували листям, їхні золоті сльози гнали за водою. * неозначеної особової безособової дієприкметника 3. З-поміж поданих варіантів відповідей оберіть неправильний. * я пишу ти пишеш він пише ми пишимо 4. Знайдіть у реченні неозначену форму дієслова * Читати книгу цікаво. Він читає книгу. Йому прочитано книгу. Читаєш книгу, Олеже? 5. Помилково вжито розділові знаки в реченні з дієсловом: * Шелестить суха кукурудза завиває, підрізаний соняшник висихає. Українська хата - це своєрідний літопис життя. Вишивку прикрашають не лише птахи, а й рослинні елементи. Людина - одна із центральних образів світової міфології. 6. Установіть відповідність між реченнями та схемами до них. *

«П», - а. А: «П!» «П!» - а. А: «П?» А: «П». Говорить дід: «Славний рід шанують здавна всі». «У лісі їжа: журавлина і гриби», - повчала сина мати. «Чудова річка Замчик!» — скаже всякий, хто гляне. Прощаюсь із осінню і вона мені каже: «Прощай!» Говорить дід: «Славний рід шанують здавна всі». «У лісі їжа: журавлина і гриби», - повчала сина мати. «Чудова річка Замчик!» — скаже всякий, хто гляне. Прощаюсь із осінню і вона мені каже: «Прощай!»
7. Випишіть з тексту дієслова, визначте вид, час, особу. Часто кажуть, що Україна розташована між Сходом та Заходом. Дійсно, українська культура – це яскраве поєднання культур різних народів, які проживали і проживають на території України. Саме це робить її такою цікавою. Також Україну формують спадщини різних держав. *

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Насамперед грамотність людини доводить її розвиток та наявність розуму. я вважаю, що потрібно писати без помилок для того, щоб люди розуміли, що ти чогось вартий та не марнуєш свого життя просто так. грамотна людина завжди може висловити свою точку зору та відстояти її.
правила встановлені для того, аби було зрозуміліше, про що людина хоче повідомити у своєму листі, творі або повідомленні. адже набагато зручніше сприймати текст, коли написано з усіма потрібними розділовими знаками та без помилок.
4,4(84 оценок)
Ответ:

ответ: Знаєте, непросто буде приховувати від них правду про їхнього батька, адже ще з дитинства вони його не бачили. Але сказати їм таке, за що вони пишалися своїм батьком, теж варто. Варто їм сказати, що їх батько Фрідріх був найдобрішою людиною під час другої світової (можливо, як раз в цей час і відбуваються події). Самі дівчата вже дорослі, і навряд вони це зрозуміють.

Але все ж таки, доньки Фрідріха дізнаються правду про батька, тому скажу одне: їх батько герой. Так воно і є, адже цей німець, хоч і закінчив життя самогубством, але був добрим у середині себе.

Объяснение: укр мова? :/

4,4(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ