М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sashamaslak
sashamaslak
13.03.2022 13:53 •  Українська мова

Прочитайте. З’ясуйте, від чого залежить зміст і  структура судової промови. На яких засадах вона ґрунтується? Зміст судової промови залежить від характеру й обсягу справи, особи промовця, судової аудиторії. Структуру промови визначає промовець з урахуванням особливостей судової ауди- торії. Необхідними умовами виступу є об’єктивність, аргумен- тація і доказовість у деталях. Обов’язковим компонентом судового красномовства є зма- гання між прокурором як державним обвинувачем, який виступає від імені суспільства, і адвокатом як захисником, що виступає від імені обвинувачуваного. Мета цього змагання полягає у встановленні істини і винесенні юридично обґрунто- ваного і тому справедливого вироку. Будь-яка судова промова ґрунтується на психологічних, етичних і логічних засадах. Саме судове засідання є передусім психологічним актом, бо на нього істотно впливають психо- логічний стан учасників, ставлення присутніх до результатів слідства, особливості сприйняття інформації, переконаність чи непереконаність у правильності зроблених висновків тощо. Промови обох сторін (обвинувача і захисника) стосу- ються долі особи, що стала об’єктом юридично-правової і су- дово-процесуальної характеристики й оцінки. На результат судового засідання значною мірою впливають психологічні якості промовця і особливості сприйняття промови слухача- ми (Н. Колотілова). Чи згодні ви з поглядом автора, що на результат судового засідання значною мірою впливають психологічні якості промовця й  особли- вості сприйняття промови слухачами? Аргументуйте свою відповідь, наводьте приклади з художньої літератури, сучасних телевізійних серіалів.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
panda2438
panda2438
13.03.2022
Питальні 1)коли ти зробиш є завдання? 2)ти бачив колись білку? 3)ти не бачив мого гаманця? 4)ти коли  небудь  тримав в руках мавпочку? 5)чому ти не помив посуд? cпонукальні 1)зроби завдання 2)напиши твір про весну 3)помий посуд,бо сьогодні твоя черга 4)вчись добре,щоб стати розумною людиною 5)зроби уроки,і піісля того сідай за комп розповідні 1)я согодні побачив білочку на дереві 2)я получив за є завдання 12 3)у мене сьогодні конкурс,сподіваюсь,що я виграю 4)я сьогодні себе добре вів,за це мені дали калач 5)мені 13 років(або скоко тебе)
4,4(97 оценок)
Ответ:
kachakomba
kachakomba
13.03.2022
Я(займенник, підмет)  з(прийменнік,додаток) квітами(іменник,додаток) прийшов(дієслово, присудок)  тебе (займ, додаток) зустріти (дієсл, присудок)  і( сполучник) дуже (присл, обставина)  довго (присл, обставина)  ждав (дієсл, присулок)-зів`яли (дієсл, присудок)  квіти (іменник,додаток). розповідне, неокличне, складне. 1) двоскладова, поширена, повна, ускл. однорідними присудками 2)двоскл, непоширена, повна, неускладнена. обидві частини по єднанні безсполучниковим зв язком. 
4,7(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ