М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Маря04
Маря04
14.10.2021 03:36 •  Українська мова

Укажіть слова, у яких відбувається чергування. Відновіть ряд чергування. Зразок. [г] — [ж] — [з]: нога — ніжка — нозі.
А [г] — [ж] — [з]: книга, ніч, гора, гімн, загнаний.
Б [к] — [ч] — [ц]: кінь, ріка, кора, вікно, день.
В [х] — [ш] — [с]: хор, муха, храм, вечір, хомут.
Г [о], [е] з [і]: сідати, вечеря, рік, воля, день.

👇
Ответ:
ulzhalgasamangEldy
ulzhalgasamangEldy
14.10.2021

Объяснение:

вроде так вроде правельно


Укажіть слова, у яких відбувається чергування. Відновіть ряд чергування. Зразок. [г] — [ж] — [з]: но
4,6(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shamahuligam007
shamahuligam007
14.10.2021
 Людина відчуває себе новонародженою перед красою життя, і сяйво добра освічує їй душу.  Минула буря - і сонця засіяло. Поглянь у себе: море там вирує, міниться і грає.  Куди я не піду - так думка й повертає додому. Любов і надія не в зорях, не в морі - між людьми поради питай!  Добре там живеться, де гуртом сіється й ореться.  Чужих два слова в пісні буде - і пісня вся тоді чужа.  І досі сниться: під горою, між вербами над водою,біленька хаточка стоїть. Не хочу я, щоб знов пекла мене війна в журбі. Я йду до гаю, і серце моє лине птицею співає. Минають дні, минає літо, настала осінь.  Що мені поле шуміло - я не міг зрозуміти.  Хиталися тихо дерева і синів прибій.  Я люблю, коли в листя зелені дерева одягає весна.  Здобудеш освіту - побачиш більше світу.
4,6(74 оценок)
Ответ:
ivanpowerflusi
ivanpowerflusi
14.10.2021
     Життя - це безцінний дар, яким людина повинна донрожити навіть тоді, коли в ньому більше смутку, ніж радощів. Варто жити, щоб на землі залишити після себе слід глибокий, помітний. Так, життя Т. Шевченка, М. Коцюбинського, Лесі Українки, В. Стуса було несправедливо коротке. Але, можливо, наперекір цьому всім здійсненним у своєму житті вони настільки зуміли збільшити його цінність, що стали безсмертними, адже дні свідомого життя переплавлені в золоті рядки їхніх невмирущих творів. 
      Вибір сенсу життя, на мою думку, залежить від умов конкретного суспільства, задатків, нахилів та здібностей конкретної людини. І те, що одній людині здається безглуздим і марним, для іншої є безцінним.
      Псевдопатріоти не цінують життя, бо вони - диванна картопля. Це ті, хто вміє прекрасно говорити, замилювати очі, і нічого не робити задля блага свого краю. Тільки те й роблять, що переховуються від війни. Такі люди не бачать душею Україну і все, що вона добула.
       Незалежно від того, чи це військовий, чи лікар, чи учитель, на кожній людині лежить відповідальність за чиєсь життя. І якщо хтось халатно буде ставитися до своєї справи, не цінуючи життя інших, гріш ціна такій особі. Лише той гідний життя, хто не говорить про любов до Батьківщини, а працює і живе задля ї процвітання, примножуючи набуте.
4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ