М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
seva0311
seva0311
24.01.2023 00:32 •  Українська мова

Д\3 Вправа 1. Записати речення. Підкреслити граматичні основи, накреслити схеми та визначити вид зв'язку в реченнях. Вiд Київської доби до сьогоднi iкон майже не збереглося, але й кілька вцілілих свідчать про самодостатність київської іконописної школи. То пронесеться над болотом чайка, то промайне бистрий чибiс i грудкою впаде в ситу землю. Сонячний день млосно дихав запашним теплом свіжої рiллi, i дзвінкоголосi жайворонки дружним хором славили весну. Чи то наша неочікувана поява спричинила сльози на очах нашої улюбленоï вчительки, чи то перший дзвоник торкнувся таємних струн її душі. Проходив дощ, а потім було зимно.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
refoinda
refoinda
24.01.2023

-Привіт Оленко! Як справи?-запитав Сашко.

-Привіт, все добре, а ти як?- запитала дівчинка

-також непогано,-пауза.-Що ти будеш робити на канікулах?

-Ми поїдемо до бабусі, у село, а там у неї є чим займатися: коні, ставок, поні і таке інше. А ти?

-я точно не знаю, -відповів Сашко.-Але мабуть ми поїдемо в Карпати або ж на море.

-Я теж пропонувала на море, але тато сказав, що довго,-засмучено відповіла Оленка.

-Хочеш, поїхали з нами??-запитав малий.

-Та ні, куди, я, ти жартуєш??

-Ні, чого б це, Я запитаю в батьків

-Непотрібно, я поїду до бабусі,-сказала Оленка і розвернулась, щоб піти.

-А давай гайнем в поле, навипередки?-запитав хлопчик

-Давай, хто останій той осел!! Домовились??

-Ага

4,6(13 оценок)
Ответ:
Удача575
Удача575
24.01.2023

вот как вариант. я не уверена что он подходит.

колись дуже давно, жив на землі народ. було це сильне, красиве і могутнє плем'я. вони дружно працювали, вирощували врожаї. полювали. розводили худобу. заможно жили ці люди. та була у них одна велика біда: не мали вони мови. зовсім не могли розмовляти, співати пісень, не могли сваритися, вимовити слів радості й любові, томупосмішка рідко торкалася їхніх облич. а винні в цьому були вони самі.

багато років тому цей народ образив добру фею - мову, і вона, гірко зітхнувши, назавжди пішла від них., забравши з собою слова-квіти.

оніміле плем'я давно пошкодувало, що скоїло таке, та часу назад не повернеш, помилки не виправиш. у тому племені, по сусідству, жила дівчинка з довгою косою, добрим серцем і великими, як небо, очима та хлопчик, який чудово грав на сопілці. хлопчик часто заходив до сусідів. щоб подивитися на прекрасні вишиванки дівчинки, а вона заслухалася його грою.

бачачи, як тяжко горює їх народ без мови, діти самі теж переживали, бо не могли висловити своїх думок і почуттів.хлопчик подумав відшукати мову, попросити у неї вибачення за свій народ і повернути втрачені слова-квіти. дівчинка вирішила піти з ним, бо одна голова - добре. а дві - краще. та як же вони обізвуться до мови, як скажуть, чому прийшли? дівчинка вишила їх прохання на рушникові, він вийшов прекрасним, а хлопчик спробував домовитися через гру на сопілці. і полилась чарівна мелодія, якою всі заслухалися.

чи довго шукали фею діти, чи ні, того ніхто не знає. знайшли її серед величезного поля, засіяного квітами-словами, які вона доглядала. від пахощів цих квітів запаморочилася голова у дітей, а з вуст полилася пісня. діти показали свої дари. побачивши рукоділля дівчинки, почувши гру хлопчика, мова все зрозуміла без слів. взяла цілі оберемки своїхчарівливих, запашних різнокольорових слів і пішла за дітьми, понесла мову людям.

з низько схиленими головами, з пошаною зустрічало плем'я мову. радості не було меж. вдихнули люди аромат чарівних квіті і заговорили, заспівали від щастя. з того часу бережуть вони слова-квіти, шанують мову, як найбільший, найкоштовніший скарб.

4,4(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ