М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

63. Перепишіть, уставляючи пропущені літери. У кожному реченні Визначте слова, запозичені з неслов'янських мов. 1. Грамат..ці підкоряються навіть імператори (Латинське прислів'я). 2. Академ..к мав в..личезну бібл..отеку та в..лику колекц..ю староруських ікон (За П. Загребельним). 3. Печериця гонориться, наче виграла міл..йон. Їй нове ім'я вже сниться, не- тутешнє — Шампіньйон (Г. Гарченко). 4. «Анахронізм це і дурня, що від книжок усі знання», поважно заявив Баран і втупивсь у телеекран (С. Коваль). -

👇
Открыть все ответы
Ответ:
svkalin
svkalin
01.02.2023
Кожен великий народ має свої знакові постаті. такою постаттю для нас, українців, є тарас григорович шевченко. його ім’я золотими літерами вписано в історію української та світової літератури.
шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам'ять про себе. він пробуджував любов до своєї батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. шевченко був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світову славу. а його поетичне слово – це вогник, схожий на полум’я свічки,що запалює душу людини. це справжня енциклопедія історії українського народу, яка доносить велич та героїзм козацької доби того часу, відроджує у наших душах повагу до героїчних предків, народжує у серцях найкращі почуття - патріотизм та національну гідність.
пам'ять про геніального поета, художника, критика ніколи не вмре в людських серцях. його твори житимуть вічно. вони вічно хвилюватимуть людську душу.
4,6(29 оценок)
Ответ:
Rinako12
Rinako12
01.02.2023

Відповідь:

Якщо ви, кожен раз перебираючи в шафі, сумніваєтеся, що зробити зі старим «мотлохом» – викинути або залишити на потім – більше не сумнівайтеся. Не потрібно нічого викидати! Пропонуємо вашій увазі ідеї того, як дати використаним речам друге життя.

Пояснення:

З картонної основи рулону туалетного паперу можна зробити «коробочку» для кабелів і мотузок.

Перетворіть старий футляр для CD-дисків в контейнер для продуктів.

Використовуйте старий корпус від комп’ютера в якості поштового ящика.

А звичайні стікери можна використовувати для збору пилу і тирси, коли ви свердлите що-небудь.

кріпку для паперів можна використовувати як для тримання ключів, так і грошей.

Зі старих корпусів відеокасет можна зробити коробки для подарунків.

4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ