Відповідь: цей навчальний рік мені запам'ятався дуже винахідливий і мальовничим. Коли я ходила до школи я навчилася багато чого цікавого. Я із задоволенням ходив до школи і здобував нові знання.коли оголосили карантин мені було дуже сумно тому що я згадав що я не побачусь зі своїми друзями і не буде так весело проводити час. Цього літа я мріяв поїхати на море зі своїми рідними і близькими. літо це чудова пора тому що в цю пору можна плавати кататись на ровері на роликах на скейтах грати різні ігри які не програєш зимою. І там дальше я короче не знаю
Пояснення:
Твори поета легко зрозуміти, бо в кожному можна відчути часточку Кобзаревої душі. Затамувавши подих, читала баладу „Причинна”, уявляла, як „ реве та стогне Дніпр широкий…”, місячну буряну ніч, чула крики сичів і бачила змучену чеканнями дівчину. Вона згубила найдорожче у своєму житті – коханого і тепер страждає, втративши сенс життя. Героїня постає перед нами безсилою, тендітною, ніжною істотою, яка залишається одна у всьому світі наодинці зі своїм горем та переживаннями. Уже в цій баладі відчувається фольклорний тип мислення Шевченка, тісний зв'язок з народом. Збурений Дніпро – то символ боротьби поневоленої української нації за свою свободу, символ України. Композитором Данилом Крижанівським створена пісня „Реве та стогне Дніпр широкий…”, яка стала одним із національних гімнів України.
Справжнім шедевром лірики поета справедливо вважають вірш „Садок вишневий коло хати”, який з’явився як результат ностальгії Т.Шевченка за рідним краєм, земляками, піснями. Автор змальовує вимріяну ним гармонію краси і природи, людини і мистецтва, радості життя у взаємній любові. Вишня і соловейко як уособлення української садиби, сім’ї, кохання зачаровує читача. Відчувається непідкупна любов Т.Шевченка до сільської хати, яка є одвічним оберегом великої української родини.