М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір мініатюру свою україну любіть

👇
Показать ответ
Ответ:
Євпак
Євпак
31.05.2021

Як рослина не може рости без коріння, так і людина не може жити без Батьківщини.

Бог подарував нам Україну- щедру землю, ніжну пісню, солов"їну мову.Моя Україна- це й працьовитий і талановитий народ. А я лише маленька частинка його.

Я люблю свою рідну землю. Цієї любові вчить мене Т. Г. Шевченко, безсмертний кобзар. За свою синівську любов Шевченко платив довгими роками заслання, поневірянням на чужині, за неї готовий був "душу погубить".

Отже, любити Україну ми повинні завжди: і в щасливі дні, і в години нещасть.

4,8(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
goldshell
goldshell
31.05.2021

Вишивати візерунки на одежі - це давня традиція українського народу. Українці вірили, що духи зла та добра існують навкруги і можуть впливати на людину. Оскільки українці поклонялися природним стихіям, то вони відтворювали природу у візерунках - сонце, квіти слугували для них оберегом від злих духів. Вишивали завжди на грудях, на руках, біля шиї, для того, щоб захистити душу людини та інші її відчуття.

 

Для того щоб краще дізнатися, можно пошукати в інтернеті інформацію, там її багато. Зокрема у Галини Лозко "Українська культура" або просто ввести "Українська вишиванка".

4,7(86 оценок)
Ответ:
Сонягро
Сонягро
31.05.2021

Продовжувачі славних традицій. У нашій школі є гурток народних промислів. Хлопчики, які навчаються там, прагнуть опанувати кращі традиції мистецтва нашого народу. Ще здавна українські вироби з дерева цінувалися у всьому світі. Особливим попитом завжди користувались скрині та скриньки, посуд, декоративні тарілки та інше. Народні майстри вміли у своїх витворах відобразити чарівну неповторність української культури. Отже, і хлопці вивчають спеціальну літературу, розглядають зображення чудових зразків різьблення по дереву. А потім вони намагаються створити щось своє, неповторне, і цим зробити хоч маленький внесок у скарбничку рідної культури. Чимало робіт юні майстри подарували малюкам із сусіднього дитячого садочка. Маленькі дітки отримують подаруночки і теж мріють швидше підрости і піти до гуртка. Корисну справу роблять юні майстри.

Вони вчаться шанувати рідну культуру і навчають малечу шанобливо до неї ставитися. Тільки за такого ставлення до народних надбань наш рідний дім, наша країна може розквітнути.4,7(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg