М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Складіть 10 речень зі вставними словами та словосполученнями за традицією, приблизно, на щастя, за повідомленням, бачиш, пам’ятаєте, наприклад, власне кажучи, очевидно, головним чином.

2. Доповніть речення розділовими знаками: 1. Здається сама земля горить по обріях, тривожним багрянистим світлом виповнює всю цю вітряну степову ніч (О. Гончар). 2 З дитячих літ ховаю у секреті ніколи цей секрет не розкривав, якого звіра я у тридцять третім наполював (М. Руденко). 3. Та це вони мабуть у ворона граються (І. Нечуй-Левицький). 4. Уже либонь після Покрови вертався з Дону я та знову бо я вже двічі посилав до дівчини за рушниками послать і втретє міркував (Т. Шевченко). 5. Учені та розумні люди усюди славу рознесли, що наші прадіди нехай їм легко буде великий город Рим од ворога (Л. Глібов). 6. А тут як на лихо і заробити ніде. А хліб же тепер не дай Господи дорогий (М. Коцюбинський). 7. Ми всі як бач народ хрещений, волочимся без талану, ми в Трої знаєш народжені (І. Котляревський). 8. Врочисте святонько було здається було Миколая і от до церкви на село пішла дівчина молодая (С. Руданський). 9. І один, і другий училися на чужині до речі приблизно в одних і тих же місцях, і одного, й другого покликав до себе рідний край (В. Шевчук). 10. Двадцятирічний юнак одначе не втратив спраги до знань. Це веде його у місто Великий Варадин нині Арад у Румунії (В. Шевчук).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
M89226691130
M89226691130
26.04.2021
1. Дикоросла троянда з простими, не махровими квітками і з стеблами, вкритими шипами, плоди якої багаті на вітамін C, цукри, органічні кислоти, каротин, пектинові та інші речовини. На одному косогорі розрослась густа-прегуста дереза, терен та шипшина (Нечуй-Левицький, III, 1956, 127); Тонким ароматом віяло від шипшини в червоних і лимонно-жовтих квітах (Зінаїда Тулуб, В степу.., 1964, 114); Прищеплюючи вічко троянди до шипшини, Йосип продовжував: — Ти бачиш, Юлко, я сам вкладаю життя в цю лозину. То як же мені старіти?.. (Михайло Томчаній, Готель.., 1960, 32); Насіння шипшини і глоду, як і більшості лісових порід, після достигання впадає в глибокий спокій (Хлібороб України, 9, 1968, 44).
2. Плоди цієї рослини. Через вікно, з якого на той час було знято грати, стали вилітати в сад різноманітні кошики, кружки, сита.., мішечки з грибами, кмином, сушеною шавлією, шипшиною і т. п. (Ірина Вільде, Сестри.., 1958, 456); Серед великої кількості ягід, фруктів і плодів найбагатшою на вітаміни є.. шипшина (Наука і життя, 4, 1962, 51); Шипшина — це не тільки полівітаміни, але й добрі ліки від багатьох хвороб шлунка, нирок і особливо печінки (Хлібороб України, 9, 1969, 41).
4,7(35 оценок)
Ответ:
PomidorkaX3
PomidorkaX3
26.04.2021
Моя улюблена тварина собака!Його звати Рекс.
У нього довга густа шерсть білого кольору, на спині злегка завихрена. Голова велика, мордочка видовжена, звужена до носа. Очі у Рекса темні і розумні. Дивиться він на всіх пильним, уважним поглядом. Стрункі довгі ноги заросли гладенькою шерстю. Хвіст коротенький, а з нього хвильками спадає шерсть. Рекс великий і сильний, та характер має добрий і спокійний. І хоча він уже дорослий, любить гратися з м’ячиком, бігати зі мною наввипередки. Мені подобається Рекс, і я залюбки з ним граюся.
4,5(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ