М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Katukina
Katukina
16.03.2022 13:55 •  Українська мова

Однорідні члени речення. Вправи для домашнього завдання 1.Спишіть речення, розставляючи розділові знаки. З'ясуйте, які з речень є простими, а які - складними. Чим ще, крім однорідних членів речення, вони ускладнені? Підкресліть однорідні члени за їх синтаксичною функцією.
1 .Дорога то збігала на гору то стрім ко спадала вниз пірнала під віття слалась через гребельки. (Ю.Мушкетик). 2. Він подумав не зовсім так але відчув, що його думка останнім часом мовби кудись посувається набирає інших обмірів і обмірює вже не тільки тонни збі^к^кя і гектари посівів а й ще щось (Ю. Мушкетик). 3. Село гойдалося поміж ніччю і днем то поринало в чорну імлу то підводилося з неї підбадьорювало себе скрипом журавлів цоканням сокир неголосними перемовками (Ю. Мушкетик). 4. Ой гірка моя калина! Візьму ягоду я в губи від простуди від огуди від нудьги від переляку. (П. Перебийніс).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
missisleos
missisleos
16.03.2022

1. Проїжджаючи повз станцію,  батько звернув увагу на постать, чимось наче йому знайому. 2. Читаючи роман, я хотів, щоб закохані все ж зосталися разом. 3. Прочитавши його сумну сповідь, я не  вірив, що не могло статися інакше. 4. Коли він повернувся зі школи, його радісно зустрів собака. 5. Неподалік стояв батько, дивлячись на темну хмару, що насувалася на село. 6. Коли я вийшов з лекцій, надворі стало вже поночі. 7. Навчавшись в університеті, він залишався для мене кращим другом. 8. Коли я повернувся додому, у мене знову з'явився добрий настрій. 9. Якщо ти будеш повторювати за вчителем, тобі запам'ятається добра вимова. 10. Читаючи твір, я відчуваю гордість за свій народ.

4,8(90 оценок)
Ответ:
lerkaaaaaaaaa
lerkaaaaaaaaa
16.03.2022
Однина: кип`яток, чистота, метла, пелена, щелепа, черевик, вершечок, киянин, силач, дорога, гончар, лопата, товар, монастир, богатир, борсук, отаман, броварня, криниця, тривога, преамбула, презентація, прем'єра, препарат, прерогатива, претендент, прецедент, девальвація, деградація, декларація, демобілізація, деформація, дезінформація, дезорганізація, реорганізація, ретрансляція.
 Множина: черевики, кияни, силачі, дороги, лопати, товари, монастири, богатирі, борсуки, отамани, пивоварні, броварні, криниці, тривоги, презентації, декларації, організації, рестарації, апельсини, медалі, кишені, пироги, педагоги, директори.
4,4(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ