М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sveta4841
sveta4841
26.03.2022 14:03 •  Українська мова

Знайдіть підрядні частини складних речень, визначте їх тип (означальні, з’ясувальні, обставинні). Поясніть розділові знаки. 1. Чоловік дав задаток розказав куди завезти ялинку і пішов (М.К.). 2. Для того щоб вода не залила вогонь довелось підкладати в багаття більше дров. 3. Обличчя його блідло в міру того як він заглиблювався в читання листа. 4. І вечірнє сонце вдарило раптом у наші вікна які зовсім не були зачинені віконницями і поранило їх (В.Ш.). 5. Наступили ті осінні тихі та смутні дні коли сонце світить і не гріє коли спадає з дерева останнє пожовкле листя (С.В.). 6. І стежечка де ти ходила колючим терном поросла (Т.Ш.). 7. Як я люблю оці години праці коли усе навколо затиха під владою чаруючої ночі! (Л.У.). 8. Уночі Андрій довго не міг заснути бо в хаті було видно од великих зірок на небі і густо пахло холодною м’ятою (Г.Т.). 9. Гнат довго мовчав і дивився як заходить сонце як поволі зникає ясне світло і западає сутінь (У.С.). 10. Мене цікавить не що він сказав а як. 11. Він докладно розповів і скільки хліба зібрано і коли закінчать скиртування. 12. Василь і сам не знав чому таку силу відчув у собі і чому серцеві стало так тісно в грудях (Донч.).

👇
Ответ:
никита42728
никита42728
26.03.2022

--

Объяснение:

1. Чоловік дав задаток, розказав, куди завезти ялинку, і пішов (з'ясувальне)(М.К.). 2. Для того, щоб вода не залила вогонь, довелось підкладати в багаття більше дров.(зясувальне) 3. Обличчя його блідло в міру того, як він заглиблювався в читання листа.(означальне) 4. І вечірнє сонце вдарило раптом у наші вікна, які зовсім не були зачинені віконницями, і поранило їх (означальне)(В.Ш.). 5. Наступили ті осінні тихі та смутні дні, коли сонце світить і не гріє, коли спадає з дерева останнє пожовкле листя (означальне) (С.В.). 6. І стежечка, де ти ходила ,колючим терном поросла (означальне)(Т.Ш.). 7. Як я люблю оці години праці, коли усе навколо затиха під владою чаруючої ночі! (обставина)(Л.У.). 8. Уночі Андрій довго не міг заснути, бо в хаті було видно од великих зірок на небі і густо пахло холодною м’ятою (обставина)(Г.Т.). 9. Гнат довго мовчав і дивився, як заходить сонце, як поволі зникає ясне світло і западає сутінь(зясувальне) (У.С.). 10. Мене цікавить,  не що він сказав, а як. (зясувальне)11. Він докладно розповів і скільки хліба зібрано, і коли закінчать скиртування. (зясувальне)12. Василь і сам не знав, чому таку силу відчув у собі, і чому серцеві стало так тісно в грудях (зясувальне) (Донч.).

4,8(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vlad2217890
vlad2217890
26.03.2022

- Привіт Дмитре!

- Привіт Олеже! Як ся маєш?

- Все добре! А ти?

- В мене теж все добре.

- Що нового?

- Та ось нову книжку почав читати.

- О цікаво. А яку?

- Називається "Майн кампф". Автор Адольф Гітлер. Я чув, що він ще хорошим художником був. Тай книга дуже цікава.

- А про що вона?

- Я не багато прочитав. Поки що він розповідає про своє життя. Воно у нього теж було досить цікаве.

- Напевне, дуже хороша книга. Ти молодець, що читаєш. Це добре впливає на критичне мислення людини.

- Дякую. А що ти читаєш?

- Та, нічого я не читаю.

- Я ж бачу он якась книга лежить у портфелі. То точно не підручник...

- Ти сьогодні дуже уважний! Так, це не підручник. Це книга Карла Маркса "Капітал". Я, просто, тільки почав її читати. Вчора у вечері купив у якихось хлопців за 20 гривень. На них були червоні футболками на яких було, чомусь, намальовано серпи та молоти. Вони, напевне, не з нашого міста, з села. А коли зайшов у під'їзд почув слова: "Стояти! Поліція!".

- Зрозуміло! Ти теж молодець, що почав читати...

- Ну бувай. Вже дзвінок дзвонить. Треба поспішати на урок. Пробач! Потім поговоримо.

- Зачекай. У мене до тебе, незрозуміло чому, виникло одне запитання.

- Ну то, будь-ласка, кажи скоріше. Я поспішаю!

- Добре. А ти випадково не єврей?...

Объяснение:

Хочеш бери, хочеш не бери. Я старався!

4,5(30 оценок)
Ответ:
Шокер12
Шокер12
26.03.2022

Ми не можемо не милуватися тим, що оточує нас. Це безмежне синє небо, яскраве сонечко, солов`їний спів... У кожної людини це викликає тільки чисті емоції. Ми не можемо не помічати цю красу, яка кожен день дарує нам радість.

  На мою думку, саме любов до неї може врятувати нас. Тому що милуючись цією красою, людина дійсно починає розцвітати в душі. Слухаючи спів пташок можна поринути у яскравий світ своєї фантаз гаючи за тим, як гарно цвіте вишня у саду, можна пережити світлі почуття, які дарує нам саме природа!

  Розмірковуючи над цією темою я недаремно взяв за зразок саме красу природи, тому що ця краса незрівняється навіть із красою людини. Якщо ми будемо берегти її, то тоді вона збереже і нас. Тому недаремно говорять, що краса врятує світ! Бережіть будласка природу і вона буде нас радувати красивими   видами.

Объяснение:

Напишіть в коментаріях чи підходить

4,4(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ