М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vakfor
vakfor
13.01.2020 22:44 •  Українська мова

Спишіть речення, замінюючи подані в дужках дієслова відповідними за змістом активними дієприкметниками минулого часу. Позначте в цих дієприкметниках суфікси. 1. Дивився... як вітер жене по плесу рано (зжовкнути) вербовий листо- чок (Ю. Мушкетик). 2. Угледіти хоча б якийсь (нависнути) камінь, щоб заховатися під нього (Р. Іваничук). 3. Висіяне у вологий, але не дуже (осісти) грунт насіння сходить пізніше (3 газети). 4. Превисокі липи 30- всім заступають і заслоняють стародавню дерев'яну (почорніти) церковцю (І. Нечуй-Левицький). 5. З ополонок глибоко (промерзти) річок клуботіла пара, неначе дим (0. Довженко). 6. В (зів'янути) листочках хто може вгадати красу всю зеленого гаю? (І. Франко). 7. Прийшов я до тебе (змар- ніти) та бідний (М. Вороний).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
evgenijstepano
evgenijstepano
13.01.2020

Ось твір роздум,8-9речень

Объяснение:

Повертаючись в рідний край, я переповнений позитивними емоціями та враженнями від приємної і пізнавальної мандрівки. У будь-який час року мій рідний край дарує справжню насолоду для душі і захоплює своєю родючістю. Рідний край часто асоціюється з дорогим і милим серцю містечком. Спогади про його вулички й двори занурюють у безтурботне дитинство. Це час мрій і фантазій, що пов’язаний з відчуттям абсолютного щастя. Мандірвка по рідному краю в цей момент приносить насолоду і позитивні емоції.В будь-якому куточку рідного краю ти відчуваєш себе потрібним.

4,7(34 оценок)
Ответ:
parus27
parus27
13.01.2020
Навчання в школі -найсильнійший стиму розвитку уваги.Увага одна із основних умов успішної навчальної діяльності,втой же час у навчальній діяльності вона і розвивається.У школі увага учня підпорядковується розпорядку навчальної роботи,від дитини вимагається бути уважним не тільки до того,що цікаво,але й до того,що менш цікаво але обов'язково як для учня.Навчання вимагає від дитини певних вольових зусиль, а також постановки мети:вивчити,написати,зробити, слухати і він змушує себе виконувати потрібну роботу.На цій основі відбувається поступовий перехід від переважаючої на початкових етапах мимовільної і нестійкої уваги до зміцнення і розвитку довільної,зосередженої і стійкої уваги. Уміння керувати своєю увагою наростає з кожним роком.
4,5(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ