Розставте розділові знаки
У кожного своє поняття про щастя і протягом життя воно змінюється. Спочатку для щастя потрібно небагато: здорові батьки та друзі поруч, але з часом цього стає недостатньо. Сьогодні у більшості з поняттям щастя асоціюються матеріальні блага. Можливо це через відсутність життєвої мудрості, а може просто для деяких людей таке відчуття як щастя можна купити. Насправді досягти матеріального комфорту більш реально, ніж духовно стати щасливим.
Людину робить щасливим її сім’я. Спочатку це тато і мама, всі родичі. Чудово коли всі свята об’єднують і дійсно тоді атмосфера щастя витає в повітрі. Близьких людей навіть можна не кликати, по-справжньому близька людина приходить сама і від душі вітає. Щастя – це коли близькі люди тебе розуміють і підримують в любій ситуації.
Розуміння і гармонія ось і є справжнє щастя. Часто люди не цінують те, що мають, а даремно. Щастя – це вміти цінувати кожен прожитий день, радіти дрібницям. Безумовно, необхідно ставити життєві цілі та досягати їх, але найголовніше потрібно вміти бути щасливим, незалежно від обставин.
Звичайно щастя це близькі друзі. Протягом життя деякі люди з’являються, а з кимось спілкування припиняється. Але обов’язково є кілька близьких друзів, перевірених найрізноманітнішими ситуаціями. Іноді здається, що і не друзі вони зовсім, а близькі родичі.
Щастя – це здоров’я близьких і рідних. Немає нічого складнішого, ніж випробування хворобою. Якщо всі будуть здорові, то людина вже буде щасливою. Взагалі жити в гармонії це велике щастя. Щоб бути щасливим необхідно постійно працювати над собою. Потрібно вміти отримувати це почуття і віддавати. Але, ні в якому разі, не ставити свої потреби вище за потреби інших. Щасливий той, хто вміє віддавати і робити щасливою іншу людину.
Найголовніше щастя не тільки для людини, але і для всього людства, це продовження роду. Народження дитини породжує космічне почуття абсолютного щастя. Можна побудувати кар’єру, заробити багато грошей, але не випробувати щастя стати батьками. Діти визначають сенс життя і роблять його наповненим, абсолютно щасливим.
Зазвичай я проводжу зимові канікули вдома, тому що на свята до нас приїжджають бабуся та дідусь або інші родичі. Ми всі разом готуємося до святкування – прикрашаємо дім та готуємо смачні страви. А потім усією родиною зустрічаємо Новий рік, зазвичай не спимо всю ніч.Зимові канікули дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким та присвятити час улюбленим заняттям. Взимку, коли надворі морозно, я люблю посидіти з книгою біля вікна та послухати музику. А коли випадає сніг, то я йду гуляти на вулицю. Усе навколо біле, здається, що ти потрапив у якийсь інший вимір. Так гарно навкруги! Можна покататися на ковзанках чи злетіти на санках з гірки, або навіть пограти в сніжки та зробити снігову бабу. Це завжди весело для усіх – і дітей, і дорослих.
Зимові канікули – чудова пора. Шкода, що вони швидко закінчуються, і ми знову маємо повертатися до школи. Але яскраві враження від добре проведеного часу допомагають у нелегкій справі навчання.