М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nybito1
nybito1
30.09.2022 20:55 •  Українська мова

6. Указати складносурядне речення, між частинами якого не ставиться кома ( розділові знаки пропущено) (0,5 б): А Одна тварина кинулась уперед і на той рух умить зреагували двоє. Б Вода в неглибокому колодязі виявилася справді смачною і нікуди вже далі від цієї хатинки й колодязя йти мені не хотілося. В І тоді аж до світанку жеврів та блимав жар та іскри никали побіля куреня цілими роями і гасли нишком одна по одній. Г Біля школи грюкнули двері і діти посунули по домівках 7. Указати речення, у якому правильно розставлено розділові знаки (0,5 б): А Надвечір хмари опускалися нижче, а тополі над селом повищали, і набрали войовничого вигляду. Б Він подає їй руку і вони разом сходять униз. В Безлисті чорні дуби в лісі рельєфно чіткі, і в прогалинах між стовбурами погляд летить далеко. Г Шугають у небі реактивні літаки з швидкістю блискавок, і ефір переповнений різномовними голосами та піснями людськими. 8. Указати правильне твердження (0,5 б): А Піднімалися з густого верхів’я дикі птахи-орли, могутнім помахом крил різали повітря і тривожно-ніжним курликанням посилали один одному привіт. ( Це складносурядне речення). Б Ось тільки в лісі туман тримається найдовше, він тут хапається за кожен виярок. (Це складнопідрядне речення). В Шептало легко опустився на передні ноги, збив копитами сипкий пісок, перестрибнув рів і помчав через гусячу царину в лугову синь. ( Це просте речення). Г Хоча їх ніхто не міг підслухати, розмова велася впівголоса. (Це складне безсполучникове речення).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
didisa0282
didisa0282
30.09.2022

Відповідь:

Запишіть прислів’я, замінюючи подані в дужках дієслова відповідною особовою формою теперішнього чи майбутнього часу.

1. хотіли.

2. розпускається.

3. сховається.

4. тримається.

5. стрибнеш.

Поясніть значення прислів’їв.

1.  Прислів'я означає: Ми були не голодні.

2. Прислів'я означає: Якщо це малина то вона буде розпускатися тільки на своєму стеблі і на своєму місці.

3. Прислів'я означає: Якщо це малина то вона буде розпускатися тільки на своєму стеблі і на своєму місці.

4. Прислів'я означає: Будь хто ніколи не покине свою домівку.

5. Прислів'я означає: Якщо ти наприклад вчися на 7 всі шкільні роки то вище 7 в тебе не буде.

Підкресліть члени речення та визначте частини мови в другому прислів’ї.

Кожний(означення,прикметник) цвіт(підмет, іменник) на(входить до слова стеблі) своєму(означення, прикметнник) стеблі(обставина, іменник з прийменником) розпускається(присудок, дієслово).

Я сподіваюся тобі все зрозуміло.

4,6(29 оценок)
Ответ:
BrookIyn
BrookIyn
30.09.2022

ответ:Сучасний світ сповнений нещасть та недосконалостей. Волонтери – це люди, які прийшли за покликанням власної душі, готові до тим, хто цього потребує. Волонтерство – це не робота, за це не платять грошей, це  внутрішня здатність людей, яким не все одно. Це рідкісна можливість до людям, спілкуватися з ними, втілювати в життя ідеї та постійно діяти і йти лише вперед. Добровольці завжди активні, відповідальні і ініціативні особистості.

             Найкращою нагородою для волонтерів є не гроші, а щасливий погляд тих, кому вдалось до Наша система соціального захисту і охорони здоров’я недосконала, тому ми маємо так багато людей, які жадають підтримки. Дуже часто ми бачимо оголошення про те, що маленькі дітки, хворі на небезпечні для життя хвороби, потребують коштів на лікування. І яке щастя, коли усміхнена родина, завдяки плідній праці волонтерів може побачити свою здорову дитину.

           Люди повинні робити добрі справи, розвивати себе духовно, брати участь у різноманітних проектах, спрямованих на до тим, хто цього потребує. Волонтерство – це цікаве заняття, яке приносить задоволення, нові знайомства, а головне – прекрасні результати.

Подробнее - на -

Ми сьогодні вже чітко відповідаємо собі на питання «Чи може людина з інвалідністю називати себе волонтером?» ТАК! Якщо вона так себе відчуває, то вона може дарувати і нові можливості, і нові розкриття будь-якій людині, яка приєдналася або долучилася до якихось добрих справ.

Волонтер – це людина, в якої є свої принципи, свої погляди, своя позиція.

4,7(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ