Я погоджуюсь із твердженням, що будь-яка проблема –це можливість стати краще. Адже перешкоди, що постають на нашому тернистому шляху, роблять нас сильнішими. По-перше, саме проблеми та суперечливі ситуації допомагають нам проявити свої приховані таланти. Інколи людина сама не знає, на що вона спроможна. У таких випробуваннях багато хто з нас відкрило для себе щось нове, те що робить нас кращими ніж учора.
Прикладом із повсякденного життя, може слугувати випадок із моїм знайомим Олегом. Хлопець усе життя боявся публіки, тому ніколи не брав участі у різних заходах. Але одного разу він переборов свій страх, і вийшов на велику сцену. З того часу, минуло 3 роки, але тепер Олег успішний актор театру, і до цього дня він радіє через те, що він переборов себе. Тому, це ще раз підтверджує те, що саме наші проблеми роблять нас кращими, звісно, якщо їх долати.
По-друге, наші проблеми наштовхують нас на корінні зміни в нашому житті. Іноді здається, що все, виходу немає. Але ми починаємо боротись, і якщо перемагаємо, то стаємо кращими, а якщо ні –то залишаємося на тій же сходинці. Але не можна перебувати на ній дуже довго. Якщо людина не прогресує, то вона починає фактично деградувати.
Отже, можна зробити висновок, усі критичні ситуації, що постають у нашому житті повинні долатися, звісно якщо ми, дійсно, цього хочемо. І долаючи кожну проблему, наближуємося до свого олімпу, який у кожного з нас різний.
Пишемо РАЗОМ:
Пишемо ЧЕРЕЗ ДЕФІС:
слова, утворені поєднанням залежних одне від одного слів (від одного слова до іншого можна поставити питання): снігопад, водоочисний
слова, утворені поєднанням рівноправних слів (частини слова можна з’єднати сполучником і): купівля-продаж, північно-східний, чорно-білий
іменники, утворені за до сполучного голосного: лісостеп, верболози
іменники, утворені без сполучного голосного: жар-птиця, стоп-кран, блок-система
слова, першою частиною яких є кількісний числівник: сімдесятиріччя, семиразовий; АЛЕ: 50-річчя, 16-поверховий
відтінки кольорів: темно-зелений, ніжно-рожевий; АЛЕ: жовтогарячий, червоногарячий
слова, утворені з дієслова в наказовій формі та іменника: горицвіт
близькі за значенням слова, що передають єдине поняття: хліб-сіль, батько-мати
слова, утворені з трьох і більше основ: автомотогурток
назви проміжних частин світу: норд-вест
прикметники глухонімий, хитромудрий, зловорожий
назви професій, звань, посад, спеціальностей: лікар-еколог,
генерал-майор
Объяснение: