М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Jimitapark8
Jimitapark8
07.04.2022 15:11 •  Українська мова

,очень нужно 2.) Прочитайте текст і виконайте завдання. Руйнівні сили природи, ворожбитство, хвороба — усе, що загрожувало життю людини, що не залежало від її волі, колись уявлялось їй діями таємничих надприродних сил, які, за давніми ві- руваннями, нібито керували змінами в природі, впливали й на стан ЛІОДИНИ. Ці невідомі сили іноді називали словами-займенниками щось або воно. Це були формальні підмети у двоскладних реченнях на зразок: Щось (що воно) там стукає (ходить, шарудить, грю- кає, бахкає, гиркає, скрипить, лазить; зашаруділо, зашуміло, засвистіло, загуркотіло, затріщало, запищало). Згодом більшість таких речень стали вживати без підмета. А особові дієслова в них набули безособового значення: У боці закололо. Защеміло коло серця. Болотом засмоктало. У колінах за- крутило. Захурделило. Замело дороги. Села залило. Молоде — то як косою скосило (Марко Вовчок). Мов жаром посипало по шкірі (І. Карпенко-Карий). Яким це вас вітром занесло? (М. Кропивниць- кий). Щоб тебе піднесло й кинуло! Щоб його підняло та гепнуло! Щоб тебе з корінням вирвало! Бодай йому добра не було! (Пор. також напівжартівливі на зразок Щоб тобі крутило в носі! А щоб іх вихором винесло!) Тематично подібними є речення з безособовими дієсловами: Світає. Розвидняється. Темніє рано. Смеркалося. Хочеться спати. Мріється солодко тощо (За В. Жайворонком). - А. Доведіть, що текст належить до наукового стилю. Б. Придумайте заголовок і стисло перекажіть текст. В. Випишіть по п'ять безособових речень, у яких присудки: а) виражають стан при- роди або довкілля, б) передають психічний чи фізичний стан людини.

👇
Ответ:
victoria6178
victoria6178
07.04.2022

я не знаю, подумайте і скажіть

4,7(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Доброго дня, Оленко!

Пише тобі твоя подруга Галинка. Зараз я відпочиваю на канікулах у своєї бабусі. Мені тут дуже цікаво. Зранку я допомагаю своїй бабусі нагодувати домашніх птахів та тварин. Це цікаво тому, що для малесеньких курчат та гусенят бабуся готує спеціальний корм, замість води дає відвари трав. Все це робиться для того, щоб малята не захворіли. А ще я рву траву для кози, мию посуду, прибраю у кімнаті.

Бабуся навчає мене збирати і сушити лікарські рослини, а потім робити з них чудодійні відвари.

Тут , з якими ми ходимо на річку купатися, дивимося фільми, граємо в цікаві ігри. А ще мені подобається смчне і цілюще козяче молоко.

Пиши, як проводиш канікули ти.Коли приїдеш в гості

До зустрічі!

Галинка.

18 червня 2014 року
4,4(81 оценок)
Ответ:
perminovdima20
perminovdima20
07.04.2022
Перша улюблена іграшка дитинства... У кожного з нас вона своя. Світ іграшок також переживає зміни, як і світ людей. Раніше популярними були одні іграшки, тепер — інші. Придивімося, як по вулиці ідуть в дитсадок мами з малюками. Іноді дітлахи несуть в руках улюблену іграшку. Не треба пильно придивлятися, щоб побачити, що дівчатка найчастіше пригортають до себе довгоногу цибату ляльку з заморським ім'ям Барбі, а хлопчаки взагалі тримають якихось жахливих пластикових монстрів, пофарбованих в темні неприємні кольори. Такі ж іграшки заполонили й полиці наших магазинів. Вони однотипні, байдужі, холодні...
4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ