М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

У реченні "До воріт на щастя підкову прибито." безособова форма дієслова викуноє синтаксичну роль А. підмета
Б. присудка
В. обставини
Г. означення

👇
Ответ:
Рубик11
Рубик11
08.01.2020
Б) присудка

Прибито - що зроблено?
4,5(92 оценок)
Ответ:
kos655005123
kos655005123
08.01.2020

ответ:Присудка

Объяснение:

4,8(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bodisss
bodisss
08.01.2020

Кожна людина в світі прагне до того, аби до неї ставилися справедливо. Ми хочемо, щоб наші здібності цінували, щоб наші дії та старання було винагороджено. І також ми усвідомлюємо, що за погані вчинки нас хвалити не будуть. Десь глибоко у свідомості кожної людини лежить розуміння того, що за добро варто платити добром, а зло має бути покараним.

Отак в загальних рисах ми розуміємо поняття справедливість. Якби все так і було в житті, то людині було б легко вибирати правильний шлях до своєї мети.

Проте в дійсності ми часто стикаємося з тим, що

життя несправедливе. Усі ми різні – за зовнішністю, характером, вдачею. Комусь пощастило, і він від природи гарний та здоровий, а хтось інший ні. І звичайно, йому це видається несправедливим.

Хтось важко працює та все одно живе бідно, а хтось здобуває багатство нечесним Часто ми не отримуємо вдячності за добрі вчинки – хіба це справедливо?

Протягом багатьох віків у суспільстві зберігається соціальна несправедливість, часто люди зазнають утисків та переслідувань за свої погляди. Історія нашого народу – яскравий тому приклад. Зараз здається, що “справедливість” легко купити за гроші. Усе

це створює сумну картину та підводить нас до невтішного висновку про те, що справедливості в світі немає.

Та все ж на мою думку, наш світ – не світ хаосу, і справедливість існує. Вона не така проста, щоб вкласти її у певну формулу. Як на мене, то справедливість найближче до “золотого правила” – ставитися до інших так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Не треба робити тих речей, які по відношенню до себе ми вважаємо неприйнятними.

Бо ми не можемо відповідати за дії всіх інших людей в світі та чекати від них безумовно справедливого ставлення до себе, проте ми можемо самі – кожен з нас – ставитися зі справедливістю до інших. Бути уважними до близьких, не чинити кривди, не будувати свого щастя на нещасті інших, відкривати свої таланти всупереч усім негараздам та йти до своєї мети, не шкодячи іншим. Тільки таким а не війнами та кровопролиттям, можна побудувати справедливий світ.

Объяснение:

da

4,5(79 оценок)
Ответ:
rensatkontri
rensatkontri
08.01.2020

ответ:Терміни та їх місце у професійному мовленні

творення термінів

Професіоналізми та номенклатурні назви.

Кодифікація та стандартизація термінів. Алгоритм укладання термінологічного стандарту.

Багатозначні слова і контекст. Пароніми та омоніми у професійному мовленні. Синонімічний вибір слова

Графічні скорочення.

Словники у професійному мовленні, їх основні типи та види.

Використана та рекомендована література

Про засади державної мовної політики : Закон України від 3 липня 2012 року // Офіційний вісник України. – 2012. – № 61. – Ст. 2471.

Український правопис / НАН України, Ін-т мовознавства ім. О. О. Потебні ; Інститут української мови. – К. : Наукова думка, 2012.

Шевчук С.В. Ділове мовлення для державних службовців : навч. посібник / С.В. Шевчук. – К. : Арій, 2008.

Вихованець І. Р. Розмовляймо українською : Мовознавчі етюди / І. Р. Вихованець ; авт. післям. А. П. Загнітко ; худож. Л. В. Міщук. – К. : Пульсари, 2012.

Мацько Л. І. Культура фахової мови : навч. посібник / Л. І. Мацько, Л. В. Кравець. – К. : Академія, 2007.

Мацюк З. Українська мова професійного спрямування : навч. посібник / З. Мацюк, Н. Станкевич. – К. : Каравела, 2008.

Практичне заняття 4 Лексикологія як наука. Лексичне значення слова. Практика вживання багатозначних слів. Словники в Україні. Основні типи словників. Питання до самоконтролю

Дайте визначення лексикології і слову як її основній одиниці.

Схарактеризуйте поняття "полісемія", "омонімія", "синонімія", "антонімія", " паронімія".

Наведіть найбільш складні приклади вживання багатозначних слів, омонімів, синонімів, антонімів і паронімів у діловому мовлення.

Опишіть історичні зміни у складі української лексики на прикладах архаїзмів, історизмів і неологізмів.

Сформулюйте основні вимоги до вживання термінологічної і професійної лексики у практиці ділового мовлення.

Дайте характеристику фразеології і поясніть специфіку її вживання у діловому мовленні.

Опишіть значення етимології у діловому мовленні на прикладах функціонування іншомовних географічних назв або назв місяців в українській і російській мовах.

Опишіть значення етимології у діловому мовленні на прикладах функціонування іншомовних географічних назв або назв місяців в українській і російській мовах.

Самостійна робота до практичного заняття №4

Вправа 1. Випишіть із «Великого тлумачного словника сучасної української мови» значення поданих слів, а із «Практичного словника синонімів української мови» Станіслава Караванського синоніми до кожного з цих слів. Запам'ятайте ці слова.

Ввічливий (увічливий), вихований, галантний, ґречний, делікатний, звичайний, коректний, обхідливий, поштивий (почтивий), привітний, люб'язний, тактовний, шанобливий, шанувати, шляхетний, чемний.

Вправа 2. Перекладіть українською мовою, з'ясуйте різницю словосполучень. Скористайтеся російсько-українським словником.

Крупним планом, крупный учений, крупный вопрос, крупные достижения; гражданский кодекс, гражданский долг, гражданский брак, гражданское общество; дружеские отношение, международные отношения, внимательное отношения к людям; общими усилиями, общие вопросы биологии.

Вправа 3. За «Словником труднощів української мови // Гринчишин Д. І., Капелюшний А. О., Пазяк Q.M. та ін.; За ред. С.Я. Єрмоленко» (або за іншим) з'ясуйте різницю між значеннями поданих слів, складіть з ними словосполучення.

Змістовий - змістовний, особистий - особовий, ознайомити - познайомити, відкрити - відчинити, посмішка - усмішка.

Вправа 4. Користуючись «Словником-довідником з українського літературного слововживання» С.І. Головащука, зредагуйте подані словосполучення (де потрібно). Значення цих слів випишіть у свої словники.

1. Виплата членських внесків, оплата відсотків, гарантована виплата праці, оплата боргів, умови виплати, закінчити сплату, сплата податків, оплата векселя.

2. Виключні умови, виняткове становище, виключна роль, виключення з правил, виняткове право, без виключення, виключно важливий задум, виняткове становище, виняткова вправність.

3. Матеріальна забезпеченість, забезпечення шкіл підручниками, соціальне забезпечення, пенсійна забезпеченість, забезпеченість промисловості енергоносіями, забезпечення міцного миру.

Вправа 5. Утворіть словосполучення, добираючи до поданих прикметників сполучувані з ними іменниками.

(Писемний, письмовий, письменний) пам'ятка, стиль, розпорядження, іспит, мови, чоловік.

(Професійний чи професіональний) лексика, театр, спілка, боксер, підготовленість, хор, організація, творчість, знання, спілкування.

Объяснение:

4,5(65 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ