М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розповідь про Андрея Шептицького

👇
Открыть все ответы
Ответ:
amid69
amid69
13.12.2020

Невід’ємною складовою будь-якої культури є наявність орнаменту, який розміщують на одязі чи предметах широкого вжитку. Кожен народ, який має розвинену культуру – прагне сформувати власний національний одяг, який вирізнявся б з-поміж інших.

Українська нація, не зважаючи на століття окупації різними країнами, зуміла сформувати власну культуру, зберегти її ознаки та примножити. Особливе місце в українській культурі займає вишивка, яка розміщена на одязі - вишиванка.

Вишивку використовують в українському народному побуті передусім на предметах одягу, в основному на жіночих і чоловічих сорочках. Окрім того, вишивки поширені на предметах домашнього вжитку, передусім на рушниках та подушках.

Вишивка, як народне декоративне мистецтво своїм корінням сягає глибокої давнини і поєднує в собі духовно-матеріальну діяльність людини, виражену в художніх творах. Передусім вишивання розвивалося, як творчість селян і мешканців передмість. Вишивки були відомі ще в II ст. до н.е. Вперше про вишивку на білій сорочці українців свідчать звістки ХІ-ХІІ ст. візантійських письменників.

4,5(56 оценок)
Ответ:
Nastya060104sataeva
Nastya060104sataeva
13.12.2020
Чекае дощ зірватися щомиті 
Я дуже люблю дощі. Вони такі різні, несхожі один на одного: є дрібні холодні дощі, що йдуть цілими днями пізно восени, а є короткі теплі літні зливи, що вмивають дерева та траву, напувають спраглу землю. Влітку дощ особливо тішить, особливо після посухи. Влітку іноді незадовго перед дощем я відчуваю своєрідне передчуття дощу. 
Визирну у вікно - а там хмари поступово скупчуються, з білих стають свинцево-сірими. Нарешті віє вологою. Дощ, як то кажуть, "назріває". Ось-ось зірвуться з неба перші важкі краплі і впадуть на землю, вкриту пилом. Ця мить завжди приходить несподівано. Тільки що дощу не було - і ось він вже йде, стукотить по підвіконню, і тече дощова вода по склу вікна. Скоро дощ пройде, і на небі з'явиться веселка. 
4,5(70 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ