М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
22jully14
22jully14
09.04.2022 17:48 •  Українська мова

Доберіть приклад до кожної характеристики: 1:дієприслівник недоконаного виду, утворений від дієслова 2 дієвідміни
2:дієприслівник недоконаного виду, утворений від дієслова 1 дієвідміни
3: дієприслівник доконаного виду
4:дієприкметник;

А: шукаючи Б: побачивши В: сяючі Г: стоячи

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gerty1000
gerty1000
09.04.2022

ответ: Дуже часто однолітки можуть допомагати вам. Іноді вони до вас ввічливі. Однолітки вони не кинуть у біді. До чим зможуть, підкажуть домашні завдання і весело проведуть з вами час. З однолідків починається перші знайомства, нові друзі. Однолітки це як перший твій колектив. Як у дорослих тільки у дорослих цей колектив на роботі, А у школі це однолітки. З них ти починається перша подорож у світ знайомства. І і щоб вони тебе любили і цінували потрібно бути ввічливими з ними щоб вони були ввічливими з тобою! Кожен із нас перед тим як в дорослому житті знайомитися з кимось спочатку знайомляться у дитячому садку, у школі з однолітками, це перші знайомства. Які не забудеш ти ніколи. Це ті люди з якими ти проводиш найбільше часу на перервах, після школи і з ними ти гуляєш. Вони стають тобі як друга половинка життя яка може зробити тобі боляче чи наприклад зробити тебе радісним. Тому чому треба бути ввічливим з однолітками і вони будуть ввічливі з тобою.

4,6(88 оценок)
Ответ:
Kybe009
Kybe009
09.04.2022
Твір-опис процесу праці (у художньому стилі)

Недарма вважається, що праця облагороджує людину. Адже задля того, щоб зробити будь-що добре, потрібно вчитися та розвиватися. Уміла в своїй справі людина – наче митець, що створює шедевр. ЇЇ рухи красиві та відточені, хоч вона малює картину, хоч рубає дрова. Отаке захоплення в мене завжди виникає, коли я гаю, як моя мама вишиває "хрестиком" картини.

Моя мама Олена дуже любить вишивати. Раніше вона часто робила вишиванки у народному стилі, як її навчила бабуся. Зараз їй подобається вишивати величезні, ніби намальовані картини. Хоч вишивати хрестиком і не складно, це потребує майстерності та терпіння. Мама сідає біля вікна чи лампи та дістає з шухляди п’яльця зі спеціальною тканиною, різнокольорові нитки та ножиці, та схему картини, надруковану на папері. Вона акуратно розкладує все необхідне та приступає до роботи. Голка в маминих руках просто літає! Мама швидко та легко робить стежки, рахуючи їх пошепки. Зайву нитку вона обережно відрізає гострими ножицями. В неї напоготові декілька голок з різними нитками, бо для однієї картини може знадобитися не менше десяти кольорів. Час від часу мама відсувається від своєї картини та дивиться, чи все зробила правильно. У цей час вона не любить, коли її відволікають, бо мусить стежити, щоб не збитися зі схеми.

Коли мама втомлюється, то акуратно збирає своє приладдя назад у шухляду та деякий час роздивляється, що в неї вийшло. Мушу визнати, вона ніколи не буває повністю задоволена результатом, хоча її картини виходять дуже гарними. Та мама вважає, що завжди можна зробити ще краще – швидше та акуратніше. Тому вона з радістю береться за нові роботи, щоб навчитися новому.

4,4(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ